Znajdź mieszkanie
Gdańsk, Łostowice
ul. Niepołomicka
Już od 4 700 zł/m2Znajdź mieszkanie
Miejsce na mapie miasta, gdzie czas płynie wolniej, a Ty możesz żyć tak, jak lubisz

Garaż podziemny

Miejsca naziemne na terenie osiedla

Dobry dostęp do komunikacji miejskiej – w pobliżu przystanek autobusowy i pętla tramwajowa

Rozwój infrastruktury w okolicy – w bezpośrednim sąsiedztwie powstanie linia tramwajowa do centrum

Nowe mieszkania Łostowice

Osiedle Świętokrzyska Park

Interesuje Cię nowe mieszkanie w Gdańsku? Szukasz osiedla, które jest położone w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie dobrze skomunikowane w centrum? Świętokrzyska Park to doskonały wybór. Ustawne mieszkanie z balkonem lub ogródkiem, miejsca parkingowe w garażu podziemnym, zadbana zieleń i bezpieczny plac zabaw,  sprawią, że docenisz komfort nowego osiedla. W ofercie są mieszkania na start, o powierzchni zaczynającej się od 28 m², oraz większe, kilkupokojowe lokale o metrażu do 74 m².

Mieszkania na Osiedlu Świętokrzyska Park w sprzedaży:

  • kawalerki
  • mieszkania 2-pokojowe,
  • mieszkania 3-pokojowe,
  • mieszkania 4-pokojowe.

Nowoczesne osiedle w Gdańsku

Zielona okolica z niską zabudową to doskonała alternatywa dla tłocznego centrum miasta. W projekcie Świętokrzyska Park staraliśmy się zawrzeć elementy, które decydują o przyjaznym, spokojnym charakterze osiedla oraz mieszkania. W efekcie powstały kameralne 4-piętrowe budynki, pomiędzy którymi znajdzie się miejsce na zieleń oraz przestrzeń do odpoczynku i zabawy dla najmłodszych mieszkańców. Część mieszkań posiada antresole, co stwarza dodatkowe możliwości aranżacji. Każdy układ mieszkania, niezależnie od metrażu, został zaprojektowany z naciskiem na funkcjonalność, tak aby optymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń. Poza miejscami w garażu podziemnym, pomyśleliśmy o naziemnych miejscach postojowych, wygodnych m.in. wtedy, kiedy mamy gości.

Dobra lokalizacja

Wybierając mieszkanie zlokalizowane w tej części Gdańska zyskujesz ciszę i spokój. Jednocześnie wszystkie atuty dużego miasta masz w zasięgu ręki. Okoliczna infrastruktura pozwala na zrobienie codziennych zakupów i znalezienie szkoły oraz przedszkola dla dzieci w niewielkiej odległości od mieszkania. Te znajdują się w bliskim sąsiedztwie osiedla. Do centrum samochodem można dojechać w kilkanaście minut. Dobrą alternatywę stanowi komunikacja miejska – w pobliżu znajdziesz przystanek autobusowy i pętlę tramwajową. Łostowice to także rozległe tereny zielone, idealne do odpoczynku na świeżym powietrzu.

Wygodny dojazd do centrum

Sprawny dojazd do pracy to jeden z warunków wygodnego życia w mieście. Mieszkanie na Osiedlu Świętokrzyska Park oferuje bliskość ważnych arterii drogowych, w tym Obwodnicy Trójmiasta, i dostępność komunikacji miejskiej. To świetne rozwiązanie dla tych, którym zależy na czasie. Infrastruktura okolicy stale się rozwija. Wyjazd z osiedla na Łostowicach w kierunku centrum lub poza granice miasta będzie jeszcze łatwiejszy, dzięki planowanej budowie ul. Nowej Świętokrzyskiej wraz z trasą tramwajową.

Obecnie prowadzimy sprzedaż:

  • I etap (budynek B1) - inwestycja w trakcie realizacji, planowany termin zakończenia wrzesień 2017 r.
  • II etap (budynek B2) – inwestycja w trakcie realizacji, planowany termin zakończenia III kw. 2018 r.
  • III etap (budynek B3) – planowany termin zakończenia I kw. 2019

Lokalizacja

Gdańsk, Łostowice, ul. Niepołomicka Pokaż legendę

Wyszukiwarka

Jakie ma być Twoje nowe mieszkanie?

Liczba pokoi
Metraż (m2)
Więcej opcji

Aktualności

Kontakt

ul. Partyzantów 9 lok.3, Gdańsk
Pon-Pt
Sob
9:00 - 17:00 9:00 - 14:00 (wcześniejszy kontakt telefoniczny)

Jak dojechać do biura?