Znajdź mieszkanie
Gdańsk, Łostowice
ul. Niepołomicka
Już od 4 700 zł/m2Znajdź mieszkanie
Miejsce na mapie miasta, gdzie czas płynie wolniej, a Ty możesz żyć tak, jak lubisz

Mieszkania w MDM!

Garaż podziemny

Miejsca naziemne na terenie osiedla

Dobry dostęp do komunikacji miejskiej – w pobliżu przystanek autobusowy i pętla tramwajowa

Rozwój infrastruktury w okolicy – w bezpośrednim sąsiedztwie powstanie linia tramwajowa do centrum

CENTRUM TWOJEGO ŻYCIA

Świętokrzyska Park to miejsce, w którym codzienność smakuje lepiej. Ustawne mieszkanie z balkonem lub ogródkiem, miejsca parkingowe w garażu podziemnym, zadbana zieleń i bezpieczny plac zabaw,  sprawią, że docenisz komfort nowego osiedla. W ofercie są mieszkania na start, o powierzchni zaczynającej się od 28 m², oraz większe, kilkupokojowe lokale o metrażu do 74 m². Niektóre z nich posiadają antresole, co stwarza dodatkowe możliwości aranżacji. Każdy układ, niezależnie od metrażu, został zaprojektowany z naciskiem na funkcjonalność, tak aby optymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń.

PRZESTRZEŃ DLA ODDECHU

Zielona okolica z niską zabudową to doskonała alternatywa dla tłocznego centrum miasta. W projekcie Świętokrzyska Park staraliśmy się zawrzeć elementy, które decydują o przyjaznym, spokojnym charakterze osiedla. W efekcie powstały kameralne 4-piętrowe budynki, pomiędzy którymi znajdzie się miejsce na zieleń oraz przestrzeń do odpoczynku i zabawy dla najmłodszych mieszkańców. Poza garażem podziemnym przewidzieliśmy naziemne miejsca postojowe, wygodne zwłaszcza wtedy, kiedy mamy gości. 

POZNAJ ŁOSTOWICE

Wybierając mieszkanie zlokalizowane w tej części Gdańska zyskujesz ciszę i spokój. Jednocześnie wszystkie atuty dużego miasta masz w zasięgu ręki. Okoliczna infrastruktura pozwala na zrobienie codziennych zakupów i znalezienie szkoły oraz przedszkola dla dzieci. Te znajdują się w bliskim sąsiedztwie osiedla. Do centrum samochodem można dojechać w kilkanaście minut. Dobrą alternatywę stanowi komunikacja miejska – w pobliżu znajdziesz przystanek autobusowy i pętlę tramwajową. Łostowice to także rozległe tereny zielone, idealne do rekreacji na świeżym powietrzu.

NAJLEPSZY WYBÓR

Sprawny dojazd do pracy to jeden z warunków wygodnego życia w mieście. Świętokrzyska Park oferuje bliskość ważnych arterii drogowych, w tym Obwodnicy Trójmiasta, i dostępność komunikacji miejskiej. To świetne rozwiązanie dla tych, którym zależy na czasie. Infrastruktura okolicy stale się rozwija. Wyjazd z Łostowic w kierunku centrum lub poza granice miasta będzie jeszcze łatwiejszy, dzięki planowanej budowie ul. Nowej Świętokrzyskiej wraz z trasą tramwajową.

Obecnie prowadzimy sprzedaż:

  • I etap (budynek B1) - inwestycja w trakcie realizacji, planowany termin zakończenia wrzesień 2017 r.
  • II etap (budynek B2) – inwestycja w trakcie realizacji, planowany termin zakończenia III kw. 2018 r.
  • III etap (budynek B3) – planowany termin zakończenia I kw. 2019

Lokalizacja

Gdańsk, Łostowice, ul. Niepołomicka Pokaż legendę

Wyszukiwarka

Jakie ma być Twoje nowe mieszkanie?

Liczba pokoi
Metraż (m2)
Więcej opcji

Aktualności

Kontakt

ul. Partyzantów 9 lok.3, Gdańsk
Pon-Pt
Sob
9:00 - 17:00 9:00 - 14:00 (wcześniejszy kontakt telefoniczny)

Jak dojechać do biura?