Znajdź mieszkanie
Gdańsk, Łostowice
ul. Niepołomicka
Już od 5 150 zł/m2Znajdź mieszkanie
Miejsce na mapie miasta, gdzie czas płynie wolniej, a Ty możesz żyć tak, jak lubisz

Garaż podziemny

Miejsca naziemne na terenie osiedla

Dobry dostęp do komunikacji miejskiej – w pobliżu przystanek autobusowy i pętla tramwajowa

Rozwój infrastruktury w okolicy – w bezpośrednim sąsiedztwie powstanie linia tramwajowa do centrum

Nowe mieszkania Łostowice

Osiedle Świętokrzyska Park

Interesuje Cię nowe mieszkanie w Gdańsku? Szukasz osiedla, które jest położone w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie dobrze skomunikowane w centrum? Świętokrzyska Park to doskonały wybór. Ustawne mieszkanie z balkonem lub ogródkiem, miejsca parkingowe w garażu podziemnym, zadbana zieleń i bezpieczny plac zabaw,  sprawią, że docenisz komfort nowego osiedla. W ofercie są mieszkania na start, o powierzchni zaczynającej się od 28 m², oraz większe, kilkupokojowe lokale o metrażu do 74 m².

Mieszkania na Osiedlu Świętokrzyska Park w sprzedaży:

  • kawalerki
  • mieszkania 2-pokojowe,
  • mieszkania 3-pokojowe,
  • mieszkania 4-pokojowe.

Nowoczesne osiedle w Gdańsku

Zielona okolica z niską zabudową to doskonała alternatywa dla tłocznego centrum miasta. W projekcie Świętokrzyska Park staraliśmy się zawrzeć elementy, które decydują o przyjaznym, spokojnym charakterze osiedla oraz mieszkania. W efekcie powstały kameralne 4-piętrowe budynki, pomiędzy którymi znajdzie się miejsce na zieleń oraz przestrzeń do odpoczynku i zabawy dla najmłodszych mieszkańców. Część mieszkań posiada antresole, co stwarza dodatkowe możliwości aranżacji. Każdy układ mieszkania, niezależnie od metrażu, został zaprojektowany z naciskiem na funkcjonalność, tak aby optymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń. Poza miejscami w garażu podziemnym, pomyśleliśmy o naziemnych miejscach postojowych, wygodnych m.in. wtedy, kiedy mamy gości.

Dobra lokalizacja

Wybierając mieszkanie zlokalizowane w tej części Gdańska zyskujesz ciszę i spokój. Jednocześnie wszystkie atuty dużego miasta masz w zasięgu ręki. Okoliczna infrastruktura pozwala na zrobienie codziennych zakupów i znalezienie szkoły oraz przedszkola dla dzieci w niewielkiej odległości od mieszkania. Te znajdują się w bliskim sąsiedztwie osiedla. Do centrum samochodem można dojechać w kilkanaście minut. Dobrą alternatywę stanowi komunikacja miejska – w pobliżu znajdziesz przystanek autobusowy i pętlę tramwajową. Łostowice to także rozległe tereny zielone, idealne do odpoczynku na świeżym powietrzu.

Wygodny dojazd do centrum

Sprawny dojazd do pracy to jeden z warunków wygodnego życia w mieście. Mieszkanie na Osiedlu Świętokrzyska Park oferuje bliskość ważnych arterii drogowych, w tym Obwodnicy Trójmiasta, i dostępność komunikacji miejskiej. To świetne rozwiązanie dla tych, którym zależy na czasie. Infrastruktura okolicy stale się rozwija. Wyjazd z osiedla na Łostowicach w kierunku centrum lub poza granice miasta będzie jeszcze łatwiejszy, dzięki planowanej budowie ul. Nowej Świętokrzyskiej wraz z trasą tramwajową.

Obecnie prowadzimy sprzedaż:

  • I etap (budynek B1) – etap zrealizowany, oddany do odbioru.
  • II etap (budynek B2) – inwestycja w trakcie realizacji, planowany termin zakończenia budowy III kw. 2018 r.
  • III etap (budynek B3) – inwestycja w trakcie realizacji, planowany termin zakończenia budowy kwiecień 2019 r.
  • IV etap (budynek B4)- inwestycja w trakcie realizacji, planowany termin zakończenia budowy sierpień 2019 r.

Profity dla Ciebie

Lokalizacja

Gdańsk, Łostowice, ul. Niepołomicka Pokaż legendę

Wyszukiwarka

Jakie ma być Twoje nowe mieszkanie?

Liczba pokoi
Metraż (m2)
Więcej opcji

Aktualności

Kontakt

ul. Partyzantów 9 lok.3, Gdańsk
Pon-Pt
Sob
9:00 - 17:00 9:00 - 14:00 (wcześniejszy kontakt telefoniczny)

Jak dojechać do biura?