Znajdź mieszkanie
Wrocław, Sołtysowice
ul. Sołtysowicka 32
Już od 4 950 zł/m2Znajdź mieszkanie
Zainwestuj w czas spędzony z rodziną i wybierz osiedle doskonale skomunikowane z centrum.

Lokalizacja w spokojnej okolicy z możliwością szybkiego dojazdu do centrum

Mieszkania z dostępem do balkonu lub ogródka

Parking podziemny, komórki lokatorskie i pomieszczenie na rowery do dyspozycji mieszkańców

Przedszkole i szkoła w sąsiedztwie od osiedla

Bardzo dobrze rozwinięta infrastruktura Sołtysowic

Bliskość Lasu Sołtysowickiego

CENTRUM TWOJEGO ŻYCIA

Poznaj zieloną stronę Wrocławia. Osiedle Sołtysowicka 32 jest położone blisko parku i rozległych terenów leśnych, w spokojnej okolicy z rozwinięta infrastrukturą. Doskonała komunikacja oraz aktywna linia kolejowa to dobra alternatywa dla tłocznego centrum miasta. To miejsce, w którym możesz planować swoją przyszłość. Na inwestycję składają się dwa 4-piętrowe budynki ze 165 mieszkaniami. Do wyboru są lokale o powierzchni od 32 do 84 m². Z myślą o komforcie mieszkańców w budynkach przewidziano cichobieżne windy, komórki lokatorskie, pomieszczenie na rowery oraz parking podziemny.

PRZESTRZEŃ DLA ODDECHU

Osiedle Sołtysowicka 32 to kameralne, nowoczesne budynki, zadbana zieleń i plac zabaw dla dzieci. Mieszkania zaprojektowane z naciskiem na funkcjonalność oferują ustawny układ i dodatkową przestrzeń w postaci balkonu lub ogródka. Wytchnienie można znaleźć tuż za domem, w Parku Sołtysowickim, który jest częścią większego kompleksu leśnego. Tu przyroda w płynny sposób łączy się z mieszkalną częścią miasta. Wykorzystaliśmy ten potencjał i stworzyliśmy wyjątkowe miejsce do życia.

POZNAJ SOŁTYSOWICE

Sołtysowice znajdują się w obrębie wrocławskiej dzielnicy Psie Pole. Dominuje tu niska zabudowa, domy szeregowe, jedno- i wielorodzinne. Dobrze rozwinięta infrastruktura zapewnia łatwy dostęp do wszelkich potrzebnych na co dzień usług. W najbliższej okolicy znajdziemy sklepy, duże centrum handlowe, przychodnię i szpital. Tuż obok osiedla Sołtysowicka 32 działa szkoła podstawowa oraz przedszkole. Przy ulicy Koszarowej są także wydziały Uniwersytetu Wrocławskiego, dzięki czemu mieszkanie w tej lokalizacji możemy przeznaczyć pod wynajem.

NAJLEPSZY WYBÓR

Mieszkając w spokojnej okolicy nie musisz rezygnować z atrakcji i uroków dużego miasta. Do Placu Grunwaldzkiego samochodem dojedziesz stąd w 10 minut. Lubisz spacery nad Odrą? Na Ostrów Tumski i Wyspę Słodową dostaniesz się równie szybko. Do dyspozycji jest także kolej oraz komunikacja miejska – trzy linie autobusowe, w tym jedna nocna. Bliskość ważnych arterii drogowych umożliwia szybki wyjazd z Wrocławia w kierunku Poznania i Warszawy, a także sprawny dojazd do obwodnicy.

Lokalizacja

Wrocław, Sołtysowice , ul. Sołtysowicka 32Pokaż legendę

Wyszukiwarka

Jakie ma być Twoje nowe mieszkanie?

Liczba pokoi
Metraż (m2)
Więcej opcji

Aktualności

Kontakt

Arkady Wrocławskie, poziom 1 ul. Powstańców Śl. 2-4, 53-333 Wrocław
Pon.-Pt
Sob
9:00-20:00 10:00-18:00

Jak dojechać do biura?