Znajdź mieszkanie
Logo - inwestycja Słoneczne MiasteczkoKraków, Bieżanów-Prokocim
ul. Braci Czeczów/ul. Opalowa
Już od 3 800 zł/m2Znajdź mieszkanie
Szukasz komfortowego mieszkania na nowym osiedlu? Odwiedź Słoneczne Miasteczko

Ceny już od 3 800 zł/m²

Podwyższony standard deweloperski

Funkcjonalne rozkłady pomieszczeń

Ogrzewanie z sieci miejskiej

W ofercie mieszkania dwupoziomowe

Mieszkania Słoneczne Miasteczko

Komfortowe mieszkanie w cichej okolicy

Szukasz mieszkania od dewelopera w cichej i zielonej części Krakowa? Odwiedź osiedle Słoneczne Miasteczko w dzielnicy Bieżanów-Prokocim. Inwestycję tworzą kameralne, 3-piętrowe budynki, w których można znaleźć mieszkania o powierzchni od 38 do 83 m². W ofercie są mieszkania dwupoziomowe dające ciekawe możliwości aranżacyjne. Przyjazna okolica i dobry dojazd do centrum miasta to tylko część zalet mieszkania na Bieżanowie-Prokocimiu. Osiedle Słoneczne Miasteczko zostało zaprojektowane tak, by maksymalnie poprawiać komfort codziennego życia.

Nowoczesny projekt

Wiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo, dlatego zadbaliśmy o wideodomofony, drzwi antywłamaniowe oraz rolety zewnętrzne w mieszkaniach parterowych. Zarówno mieszkania, jak i części wspólne odznaczają się wysokim standardem określanym jako podwyższony standard deweloperski. W zależności od kondygnacji, mieszkania posiadają balkony lub tarasy. Wraz z budową osiedla powstaje pełna infrastruktura, z drogami wewnętrznymi, alejkami, zielonymi skwerami i placami zabaw. To ważne aspekty przy zakupie nowego mieszkania.

Na osiedlu Słoneczne Miasteczko znajdziesz:

  • mieszkania 1-pokojowe,
  • mieszkania 2-pokojowe,
  • mieszkania 3-pokojowe,
  • mieszkania 4-pokojowe.

Dobra lokalizacja

Mieszkanie z dobrym dojazdem do centrum to cel każdego nabywcy. Jeśli dodatkowo w okolicy można znaleźć sklepy, usługi, szkołę czy przedszkole, to możemy mówić o świetnej lokalizacji. Sprawna komunikacja w obrębie miasta czy najbliższej okolicy to oszczędność czasu każdego dnia. Wschodnia obwodnica autostrady S7 umożliwia sprawny dojazd do lotniska i wyjazd z miasta. Mieszkania na Bieżanowie-Prokocimiu oferują także alternatywę dla samochodu w postaci komunikacji miejskiej. W planach jest szybka kolej aglomeracyjna.

Mieszkanie dopasowane do stylu życia

Spokojna, zielona okolica i kameralna zabudowa sprawią, że wracając do domu będziesz mógł odetchnąć od zgiełku miasta. Jednocześnie wszystkie ważne punkty, będziesz miał w zasięgu ręki. Słoneczne Miasteczko to zarówno mieszkania dla młodych i aktywnych, jak i dla osób, które szukają ciszy i prywatności. Większe, kilkupokojowe mieszkania mogą być odpowiedzią na potrzeby rodzin z dziećmi.

Obecnie prowadzimy sprzedaż:

  • VI etapu (budynek B16) - inwestycja w trakcie realizacji, planowany termin zakończenia III kw. 2018
  • VII etapu (budynek B17) - inwestycja w trakcie realizacji, planowany termin zakończenia IV kw. 2018
  • VIII etapu (budynek B18) - inwestycja w trakcie realizacji, planowany termin zakończenia II kw. 2020

Profity dla Ciebie

Lokalizacja

Kraków, Bieżanów-Prokocim, ul. Braci Czeczów/ul. OpalowaPokaż legendę

Znajdź mieszkanie

Jakie ma być Twoje nowe mieszkanie?

Liczba pokoi
Metraż (m2)
Więcej opcji

Aktualności

Kontakt