ClickCease
Znajdź mieszkanie
Logo - inwestycja Przy MogilskiejKraków, Prądnik Czerwony
ul. Mogilska

Nowe mieszkania w Krakowie

Osiedle Przy Mogilskiej

Szukasz nowego mieszkania w centrum Krakowa? Poznaj Osiedle Przy Mogilskiej, które oferuje łatwy dostęp do komunikacji miejskiej i bliskość sklepów, usług, szkół przedszkoli oraz uczelni wyższych. Twoje mieszkanie od Rynku Głównego mogą dzielić zaledwie 3 km. W najbliższej okolicy są m.in.: Galeria Plaza Kraków, kino, fitness i sklepy, w którym zrobisz codzienne zakupy. W otoczeniu osiedla nie brakuje też parków i terenów rekreacyjnych.

Nowe mieszkanie z rynku pierwotnego

Budowa osiedla przy ul. Mogilskiej została podzielona na kilka etapów. Łącznie powstanie tu 300 mieszkań. W ofercie są mniejsze mieszkania na start, gdzie powierzchnia zaczyna się od 29 m², oraz większe, nawet czteropokojowe mieszkania do 80 m². Podwyższony standard deweloperski gwarantuje najwyższą jakość wykończenia, wykorzystanie nowoczesnych rozwiązań i dobrych produktów. Mieszkanie na nowym osiedlu to nie tylko komfort, ale także niższe rachunki.

W ofercie Osiedla Przy Mogilskiej znajdziemy:

  • kawalerki,
  • mieszkania 2-pokojowe,
  • mieszkania 3-pokojowe,
  • mieszkania 4-pokojowe.

Atrakcyjna dzielnica

W promieniu 2 km od Osiedla Przy Mogilskiej znajdziesz m.in. Park Lotników Polskich, ogród botaniczny, Galerię Plaza Kraków, C.H. M1 oraz halę Tauron Arena Kraków. Ponadto, działają tu mniejsze sklepy, punkty usługowe, szkoły i przedszkola, czyli wszystko to, czego potrzeba na co dzień. Mieszkanie na wynajem w tej części Krakowa również będzie doskonałą inwestycją – dużym atutem są uczelnie wyższe w okolicy i łatwo dostępna komunikacja miejska.

Dobrze skomunikowana lokalizacja

Kupując nowe mieszkanie szukamy takiej lokalizacji, która pozwoli nam na sprawny dojazd do pracy. Zwykle pracę zmieniamy jednak częściej niż mieszkanie, dlatego warto wybrać osiedle położone w pobliżu dużego węzła komunikacyjnego lub obwodnicy miasta. Inwestycja przy Mogilskiej zapewnia bliskość Ronda Mogilskiego oraz ważnych arterii drogowych, które umożliwiają wygodny dojazd od centrum i poza granice miasta. Alternatywą dla samochodu może być komunikacja miejska. Do dyspozycji są przystanki tramwajowe i autobusowe. Mieszkanie w dobrze skomunikowanej lokalizacji to oszczędność czasu, którą będziesz doceniał każdego dnia.

Profity dla Ciebie

Lokalizacja

Kraków, Prądnik Czerwony, ul. MogilskaPokaż legendę

Znajdź mieszkanie

Aktualności

Kontakt

ul. Grzegórzecka 77, 31-559 Kraków
Pon.-Pt.
Sob.
9:00-18:00 9:00-15:00

Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat