Znajdź mieszkanie
Gdańsk, Zaspa
ul. Powstańców Wielkopolskich
Już od 5 800 zł/m2Znajdź mieszkanie
Osiedle Przy Alejach, stworzone dla tych, którzy potrafią docenić piękno natury

Funkcjonalne mieszkania o zróżnicowanych metrażach

Rozbudowana sieć komunikacji miejskiej

Bliskość pasa nadmorskiego i terenów zielonych

Tarasy przynależne do mieszkań na ostatniej kondygnacji

Wysokiej klasy cichobieżne windy dostępne z poziomu garażu

CENTRUM TWOJEGO ŻYCIA

Chcesz nie tylko mieszkać nad morzem, ale prawdziwe czerpać z jego uroków? Wybierz Osiedle Przy Alejach, oddalone od nadmorskiego brzegu zaledwie o 1,5 km. Inwestycja położona w dzielnicy Gdańsk Zaspa obejmuje 207 mieszkań o zróżnicowanych metrażach i układach pomieszczeń. Budowa osiedla została podzielona na dwa etapy. Lokale z pierwszego etapu szybko znalazły nabywców, na sprzedaż są jeszcze mieszkania z etapu drugiego, którego zakończenie zaplanowano na I kwartał 2017 r. Poznaj ofertę i przekonaj się, że bez problemu znajdziesz tu lokum odpowiadające Twoim  potrzebom i planom na najbliższą przyszłość.

I etap – zrealizowano

II etap – zakończenie budowy - I kwartał 2017 r.

 

PRZESTRZEŃ DLA ODDECHU

Funkcjonalny projekt to nie tylko łatwość dowolnej aranżacji, ale także komfort przyszłych mieszkańców i niskie koszty eksploatacji. Cichobieżne windy, miejsca parkingowe w garażu podziemnym, wysokiej jakości wykończenie budynków – to tylko część atutów osiedla na Zaspie. Do lokali na poszczególnych kondygnacjach przynależą balkony i przestronne tarasy.  Z pewnością docenisz dodatkową, otwartą przestrzeń będącą przedłużeniem mieszkania.

 

POZNAJ ZASPĘ

Osiedle znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie pasa nadmorskiego, a także w pobliżu parków Millenium Gdańska, Jana Pawła II i Prezydenta Ronalda Reagana. Bliskość terenów zielonych sprzyja aktywnemu wypoczynkowi na świeżym powietrzu. W okolicy można także znaleźć małe sklepy, dyskonty, większe markety i centra handlowe. Nie brakuje szkół, przedszkoli, jak i różnorodnych usług. W krótkim czasie dotrzesz do każdego punktu Gdańska – na starówkę, uczelnię czy basen.

 

NAJLEPSZY WYBÓR

Zaspa to dobrze rozwinięta dzielnica z doskonałym zapleczem komunikacyjnym. Szybki dojazd do centrum jest możliwy nie tylko samochodem, ale także autobusem lub tramwajem. Przystanek znajduje się tuż za rogiem, niewiele dalej jest stacja trójmiejskiej SKM. Bliskość ważnych arterii drogowych to z kolei sprawny dojazd do Gdyni i Sopotu. Inwestycja Przy Alejach stanowi atrakcyjną propozycję dla osób aktywnie spędzających czas, ceniących wygodę, nowoczesną architekturę i dobrą lokalizację.

Zobacz: mieszkania gdańsk łostowice

Lokalizacja

Gdańsk, Zaspa, ul. Powstańców WielkopolskichPokaż legendę

Wyszukiwarka

Aktualności

Kontakt

ul. Partyzantów 9 lok.3, Gdańsk
Pon-Pt
Sob
9:00 - 17:00 9:00 - 14:00 (wcześniejszy kontakt telefoniczny)

Jak dojechać do biura?