ClickCease
Znajdź mieszkanie
Logo - inwestycja Powstańców 33Warszawa, Ząbki
ul. Powstańców
Już od 5 100 zł/m2Znajdź mieszkanie
Dom to bezpieczeństwo, komfort i szczęście. Odnajdziesz je na Powstańców 33

Funkcjonalne mieszkania o zróżnicowanych metrażach

Rozbudowana infrastruktura drogowa m.in. średniej obwodnicy Warszawy łączącej trasę Siekierkowską z trasą Toruńską

Szybki dostęp do trasy S8 umożliwiający komfortowe połączenie z zachodnią częścią stolicy

Bogata oferta handlowo-usługowa, dzięki centrum handlowemu M1

Bliskość ośrodków sportowych (MOSiR Ząbki, basen, kręgielnia, boisko do squasha)

W ofercie mieszkania z dużymi tarasami

Wysokiej klasy windy dostępne z poziomu garażu

Mieszkania Powstańców 33

Nowe osiedle blisko Warszawy

Ząbki to idealny wybór dla tych, którzy szukają mieszkania w niewielkiej odległości od Warszawy, jednak w spokojnej, zielonej okolicy. Osiedle Powstańców 33 zostało zaprojektowane tak, aby mieszkańcy mogli cieszyć się funkcjonalnymi układami mieszkań niezależnie od metrażu. W ofercie są zarówno kawalerki, jak i większe, kilkupokojowe mieszkania dla rodzin z dziećmi. W zależności od piętra, przynależą do nich tarasy, balkony lub ogródki. Dodatkowym udogodnieniem są windy dostępne z poziomu garażu podziemnego. Nowe osiedle oferuje udogodnienia, które przekładają się na komfort codziennego życia.

Mieszkania w ofercie Powstańców 33 w metrażach od 32 do 95 m²:

 • kawalerki
 • mieszkania 2-pokojowe
 • mieszkania 3-pokojowe
 • mieszkania 4-pokojowe

Miejsce, w którym znajdziesz równowagę

Dużym atutem mieszkania w Ząbkach jest dostępność dobrze rozwiniętej infrastruktury w postaci szkół, przedszkoli, przychodni zdrowia, sklepów i punktów usługowych. Wszystko załatwisz na miejscu. W niewielkiej odległości od osiedla Powstańców 33 znajduje się centrum handlowe M1 oraz Park Handlowy Targówek. Mieszkanie w zielonej okolicy to także bezcenna możliwość aktywnego wypoczynku. Spacery, jogging lub przejażdżki rowerowe – wybierz to, co lubisz najbardziej. Niedaleko Powstańców 33 działa także Miejskie Centrum Sportu. Mieszkaj tak, jak chcesz i ciesz się życiem.

Bliżej niż myślisz

Mieszkania na sprzedaż w Ząbkach szybko znajdują zadowolonych nabywców. Przystępna cena mieszkania i dobry dojazd do Warszawy stanowią doskonałe połączenie. Dojazd do stolicy jest możliwy nie tylko samochodem, ale także komunikacją miejską i koleją. W bezpośrednim sąsiedztwie nowego osiedla powstają ważne arterie drogowe, które znacząco usprawnią ruch w okolicy. Dobra komunikacja pozwoli Ci zaoszczędzić czas i pieniądze. Mieszkanie w Ząbkach to doskonały wybór.

Ząbki zapewniają łatwy dostęp do:

 •  drogi S8
 •  średniej obwodnicy Warszawy łączącej trasę Siekierkowską z trasą Toruńską
 •  kolei
 •  komunikacji miejskiej

Mieszkanie z rynku pierwotnego

Dużym atutem nowego osiedla są wszelkie udogodnienia takie, jak windy, miejsca parkingowe w garażu podziemnym czy przestronne tarasy, których próżno szukać w starszym budownictwie. Ponadto, mieszkanie na osiedlu Powstańców 33 możesz od samego początku urządzić tak, jak lubisz. Funkcjonalny rozkład, estetyczne części wspólne budynku i zadbana zieleń to kolejne plusy zakupu mieszkania z rynku pierwotnego. Na osiedlu Powstańców 33 zadbaliśmy o to, aby zarówno wnętrze, jak i otoczenie budynków były przyjazne i estetyczne. Udało nam się tego dokonać zachowując atrakcyjne ceny mieszkań.

Obecnie realizowana jest budowa IV i V etapu Powstańców 33. W ofercie są mieszkania o metrażach od 32 do 95 m², do których, w zależności od piętra, przynależą balkony, tarasy lub ogródki.

Profity dla Ciebie

Lokalizacja

Warszawa, Ząbki, ul. PowstańcówPokaż legendę

Znajdź mieszkanie

Jakie ma być Twoje nowe mieszkanie?

Liczba pokoi
Metraż (m2)
Więcej opcji

  Aktualności

  Kontakt

  Wola Center ul. Przyokopowa 33, 01-208 Warszawa
  Pon.-Pt. 9:00 - 17:00

  Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

  Chat