Znajdź mieszkanie
Warszawa, Targówek
ul. Poborzańska
Zamieszkaj w sąsiedztwie Parku Bródnowskiego, w spokojnej dzielnicy Targówek

Szeroki wybór powierzchni i rozkładów mieszkań

Doskonała komunikacja ze wszystkimi częściami Warszawy

Położenie pośród rozległych terenów zielonych, zaprojektowanych jako miejsce odpoczynku

Bogata sieć sklepów, restauracji i punktów usługowych w najbliższej okolicy

Miejsce aktywnej rekreacji: 13 ścieżek rowerowych na Targówku

Bogate życie kulturalne dzielnicy, działania artystyczne, wydarzenia teatralne, kino plenerowe

CENTRUM TWOJEGO ŻYCIA

Osiedle Poborzańska zlokalizowane jest na warszawskim Targówku,  dzielnicy postrzeganej jako przyjazne miejsce do mieszkania, z dużą ilością zieleni i terenów rekreacyjnych. Inwestycja obejmuje dwa budynki, w których powstaną łącznie 84 mieszkania o zróżnicowanej powierzchni. Do wyboru są lokale w metrażach od 34 m² do 74 m² Pod budynkami przewidziano garaż podziemny.

 

PRZESTRZEŃ DLA ODDECHU

Każde mieszkanie zostało zaprojektowane z dbałością o funkcjonalność i wygodę. Przemyślane układy pomieszczeń pozwalają na bezproblemową aranżację. O estetyce i przyjaznym charakterze osiedla na Targówku decyduje także niska zabudowa, stylowa architektura i dbałość o detale. Jednocześnie lokalizacja w dobrze rozwiniętej dzielnicy Warszawy zapewnia dostęp do niezbędnych usług, centrów handlowo – rozrywkowych i kluczowych instytucji.

 

POZNAJ TARGÓWEK

W bezpośrednim sąsiedztwie Osiedla Poborzańska zlokalizowany jest Park Bródnowski, w którym znajdziesz m.in. boiska do koszykówki, siatkówki, piłki nożnej oraz liczne ścieżki rowerowe i place zabaw dla najmłodszych. Chcąc wybrać się na zakupy lub do kina, docenisz bliskość centrów handlowych takich, jak Renova, Factory Annopol, Atruim Targówek czy M1.

 

NAJLEPSZY WYBÓR

Na Targówku działają także liczne szkoły, przedszkola, przychodnie i centra rekreacyjne. Dzielnica oferuje w pełni rozwiniętą infrastrukturę, tak ważną dla codziennego funkcjonowania. Do centrum Warszawy dostaniesz się szybko i sprawnie, dzięki bogatej ofercie komunikacji miejskiej, a w przyszłości również II linii metra. Najprzyjemniejsze będą jednak powroty – Targówek ze swoimi parkami i wszechobecną zielenią to idealne miejsce do zamieszkania.

Zobacz także: mieszkania wola

Lokalizacja

Warszawa, Targówek, ul. PoborzańskaPokaż legendę

Wyszukiwarka

Aktualności

Kontakt

Wola Center ul. Przyokopowa 33, 01-208 Warszawa
Pon-czw
Pt
9:00 - 18:00 9:00 - 17:00

Jak dojechać do biura?