Znajdź mieszkanie
Wrocław, Stare Miasto
ul. Tęczowa
Już od 6 050 zł/m2Znajdź mieszkanie
CENTRUM TWOJEGO ŻYCIA

Tylko 1 kilometr do ścisłego centrum miasta

Łatwy dostęp do ośrodków kulturowych i oświatowych – szkoły, przedszkola, ośrodki akademickie, kina i teatr

Położenie przy ważnych węzłach komunikacyjnych Wrocławia – Plac Legionów, Plac Orląt Lwowskich, Plac Jana Pawła II

Atrakcyjne zagospodarowanie części wspólnych z placem zabaw dla najmłodszych

Dzięki lokalizacji w centrum miasta, mieszkania doskonale nadają się jako inwestycja pod wynajem

Mieszkania Nowa Tęczowa

Nowe osiedle w ścisłym centrum

Nowa Tęczowa to osiedle zlokalizowane w centrum Wrocławia, zaledwie kilka minut od Rynku i Promenady Staromiejskiej. Projekt powstał z myślą o osobach aktywnie spędzających czas, poszukujących komfortowego mieszkania z rynku pierwotnego w lokalizacji, która pozwoli na co dzień czerpać z atutów miasta. Do wyboru jest ponad 200 nowych mieszkań o różnorodnych układach i metrażach, od 25 do 85 m².  Ceny są atrakcyjne, a szeroka oferta mieszkań na sprzedaż pozwala na znalezienie rozwiązania dopasowanego do potrzeb i możliwości. W ofercie są także lokale usługowe zlokalizowane na parterze, od strony ul. Tęczowej. Z myślą o komforcie mieszkańców w budynku przewidziano cichobieżne windy i garaż podziemny.

W sprzedaży są:

 • kawalerki
 • mieszkania 1-pokojowe
 • mieszkania 2-pokojowe
 • mieszkania 3-pokojowe
 • mieszkania 4-pokojowe

Mieszkanie dla aktywnych

Mieszkanie na Osiedlu Nowa Tęczowa oferuje balans między intensywnym życiem dużego miasta, a spokojem domowego zacisza. Lokalizacja inwestycji sprawi, że wracając do domu naprawdę będziesz mógł odpocząć. Jednocześnie, tuż za rogiem, znajdziesz sklepy, biura, restauracje i miejsca rozrywki. W pobliżu ulicy Tęczowej, wzdłuż Fosy Miejskiej, rozciąga się zielona Promenada Staromiejska – idealne miejsce do spacerów, przejażdżek rowerowych i spotkań z przyjaciółmi. Przechadzając się promenadą dotrzesz do ulicy Krupniczej, dalej ulicy Świdnickiej, aż do urokliwego Parku Staromiejskiego.

Wrocław w zasięgu ręki

Mieszkanie w centrum Wrocławia to dostęp do dobrze rozwiniętej infrastruktury, czyli sklepów, usług, szkół i przedszkoli. Możesz zapomnieć o staniu w korkach. W najbliższej okolicy znajdziesz przychodnię, aptekę, pocztę, plac zabaw dla dzieci, boisko, a nawet centrum sportowe. Specjalnych atrakcji także nie musisz szukać daleko. Pieszo dojdziesz do Narodowego Forum Muzyki, teatru, filharmonii, klubu muzycznego czy kina z repertuarem artystycznym. Kupując mieszkanie z rynku pierwotnego nie musisz rezygnować z rozrywek, które oferuje centrum miasta.

Atrakcyjne punkty w okolicy:

 • Narodowe Forum Muzyki
 • Kino Nowe Horyzonty
 • Opera Wrocławska
 • Teatr Polski – Scena na Świebodzkim
 • Promenada Staromiejska
 • D.H. Renoma

Dobrze skomunikowane osiedle

Komfort nowego mieszkania w centrum Wrocławia jest nie do przecenienia. Możesz żyć tak, jak lubisz i odkrywać miasto każdego dnia. Niezależnie od tego, czy poruszasz się samochodem, rowerem czy komunikacją miejską, zawsze będziesz miał wybór. W pobliżu osiedla Nowa Tęczowa są trzy duże węzły przesiadkowe z kilkunastoma połączeniami autobusowymi i tramwajowymi – przy Pl. Jana Pawła II, Pl. Orląt Lwowskich oraz przy Pl. Legionów. Jeżdżąc po mieście rowerem docenisz stale rozbudowywaną sieć ścieżek rowerowych. Dobra lokalizacja to także szybki zwrot z inwestycji w mieszkanie na wynajem. Sprawdź, jakie mieszkania na tym osiedlu są jeszcze dostępne.

Zalety Naszych mieszkań

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto, ul. TęczowaPokaż legendę

Wyszukiwarka

Aktualności

Kontakt

Arkady Wrocławskie, poziom 1 ul. Powstańców Śl. 2-4, 53-333 Wrocław
Pon.-Pt
Sob
9:00-20:00 10:00-18:00

Jak dojechać do biura?