Znajdź mieszkanie
Wrocław, Stare Miasto
Tęczowa
Już od 6 050 zł/m2Znajdź mieszkanie
CENTRUM TWOJEGO ŻYCIA

Tylko 1 kilometr do ścisłego centrum miasta

Łatwy dostęp do ośrodków kulturowych i oświatowych – szkoły, przedszkola, ośrodki akademickie, kina i teatr

Położenie przy ważnych węzłach komunikacyjnych Wrocławia – Plac Legionów, Plac Orląt Lwowskich, Plac Jana Pawła II

Atrakcyjne zagospodarowanie części wspólnych z placem zabaw dla najmłodszych

Dzięki lokalizacji w centrum miasta, mieszkania doskonale nadają się jako inwestycja pod wynajem

CENTRUM TWOJEGO ŻYCIA

Nowa Tęczowa to osiedle zlokalizowane w centrum Wrocławia, zaledwie kilka minut od Rynku i Promenady Staromiejskiej. Projekt powstał z myślą o osobach aktywnie spędzających czas, poszukujących nowego, komfortowego mieszkania w lokalizacji, która pozwoli na co dzień czerpać z atutów miasta. Do wyboru jest ponad 200 lokali o różnorodnych układach i metrażach, od 25 do 85 m². W ofercie są także lokale usługowe zlokalizowane na parterze, od strony ul. Tęczowej. Z myślą o komforcie mieszkańców w budynku przewidziano cichobieżne windy i garaż podziemny.

PRZESTRZEŃ DLA ODDECHU

Osiedle Nowa Tęczowa oferuje balans między intensywnym życiem dużego miasta, a spokojem domowego zacisza. Lokalizacja inwestycji sprawi, że wracając do domu naprawdę będziesz mógł odpocząć. Jednocześnie, tuż za rogiem, znajdziesz sklepy, biura, restauracje i miejsca rozrywki. W pobliżu ulicy Tęczowej, wzdłuż Fosy Miejskiej, rozciąga się zielona Promenada Staromiejska – idealne miejsce do spacerów, przejażdżek rowerowych i spotkań z przyjaciółmi. Przechadzając się promenadą dotrzesz do ulicy Krupniczej, dalej ulicy Świdnickiej, aż do urokliwego Parku Staromiejskiego.

POZNAJ STARE MIASTO

Mieszkanie w centrum to dostęp do dobrze rozwiniętej infrastruktury, czyli sklepów, usług, szkół i przedszkoli. Możesz zapomnieć o staniu w korkach. W najbliższej okolicy znajdziesz przychodnię, aptekę, pocztę, plac zabaw dla dzieci, boisko, a nawet centrum sportowe. Specjalnych atrakcji także nie musisz szukać daleko. Pieszo dojdziesz do Narodowego Forum Muzyki, teatru, filharmonii, klubu muzycznego czy kina z repertuarem artystycznym.

NAJLEPSZY WYBÓR

Komfort nowego mieszkania w centrum Wrocławia jest nie do przecenienia. Możesz żyć tak, jak lubisz i odkrywać miasto każdego dnia. Niezależnie od tego, czy poruszasz się samochodem, rowerem czy komunikacją miejską, zawsze będziesz miał wybór. W pobliżu osiedla są trzy duże węzły przesiadkowe z kilkunastoma połączeniami autobusowymi i tramwajowymi – przy Pl. Jana Pawła II, Pl. Orląt Lwowskich oraz przy Pl. Legionów. Jeżdżąc po mieście rowerem docenisz stale rozbudowywaną sieć ścieżek rowerowych. Dobra lokalizacja to także szybki zwrot z inwestycji w mieszkanie na wynajem.

 

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto , Tęczowa Pokaż legendę

Wyszukiwarka

Jakie ma być Twoje nowe mieszkanie?

Liczba pokoi
Metraż (m2)
Więcej opcji

Aktualności

Kontakt

Arkady Wrocławskie, poziom 1 ul. Powstańców Śl. 2-4, 53-333 Wrocław
Pon.-Pt
Sob
9:00-20:00 10:00-18:00

Jak dojechać do biura?