ClickCease
Znajdź mieszkanie
Logo - inwestycja Nowa RacławickaWrocław, Krzyki
Racławicka
Nowe osiedle na Krzykach

Doskonała lokalizacja na Krzykach

Dostępność komunikacji miejskiej

Atrakcyjne parki w pobliżu - Południowy, Grabiszyński, Mamuta

Łatwy wyjazd z miasta w kierunku autostrady A4 i AOW

Duży wybór placówek edukacyjnych w okolicy

Twoje mieszkanie w doskonałej lokalizacji

Osiedle Nowa Racławicka powstanie w dzielnicy Krzyki, na południu Wrocławia. Jest to jedna z najbardziej atrakcyjnych części miasta pod względem dostępu do infrastruktury, komunikacji miejskiej i terenów zielonych.  Inwestycja została skomponowana w taki sposób, aby mieszkanie w niej mogły znaleźć zarówno osoby młode, szukające czegoś na start, jak i rodziny z dziećmi czy osoby starsze. W ofercie będą dostępne nowe mieszkania o metrażach od 28 do 90 m². Każde posiadać będzie dodatkową, otwartą przestrzeń w postaci balkonu, tarasu lub ogródka. Pod budynkiem zaplanowano duży garaż podziemny z komfortowymi, bezpiecznymi miejscami parkingowymi dla mieszkańców.

Oferta obejmować będzie:

  • kawalerki,
  • mieszkania 2-pokojowe,
  • mieszkania 3-pokojowe,
  • mieszkania 4-pokojowe.

Racławicka w sercu Krzyków

Osiedle Nowa Racławicka jest usytuowane w pobliżu dwóch ważnych arterii drogowych Wrocławia – ulic Grabiszyńskiej i Powstańców Śląskich. Jednocześnie bezpośrednie otoczenie inwestycji jest kameralne i spokojne. Takie połączenie przekłada się na atrakcyjność mieszkania we Wrocławiu, zarówno tego kupowanego pod kątem własnych potrzeb, jak i na wynajem. W pobliżu znajduje się pętla tramwajowa i autobusowa, komunikacja miejska stanowi zatem doskonałą alternatywę dla samochodu. Blisko stąd do rozległych terenów zielonych – Parku Południowego i Parku Grabiszyńskiego. Ponieważ Krzyki to jedna z najlepiej zagospodarowanych części miasta, nie brakuje tu szkół, przedszkoli, przychodni i sklepów.

Mieszkanie we Wrocławiu na miarę Twoich potrzeb

Nowa Racławicka będzie realizowana w ramach jednego etapu, w którym przewidziano 231 mieszkań. Budynki będą liczyć do pięciu kondygnacji tak, aby dobrze komponowały się z otaczającą zabudową. Nowe osiedle to wiele korzyści i udogodnień, wśród których można wymienić m.in. bezpieczne miejsca parkingowe w garażu podziemnym, plac zabaw dla najmłodszych tuż pod domem, estetyczne i zadbane klatki schodowe czy chociażby przyjemną dla oka zieleń wokół budynków. Technologie zastosowane podczas budowy przekładają się nie tylko na komfort mieszkania, ale także niższe rachunki za prąd i ogrzewanie. To niewątpliwa zaleta mieszkania z rynku pierwotnego.

Dobrze skomunikowane osiedle

Dojazdy do pracy, szkół, przedszkoli, po zakupy i do centrum – mieszkając w dużym mieście trudno ich uniknąć, ale warto zadbać o to, aby zajmowały jak najmniej z naszego wolnego czasu. Mieszkanie na Krzykach we Wrocławiu to doskonały wybór dla tych, którzy żyją aktywnie i dużo poruszają się po mieście. Samochód można zostawić w garażu, a zamiast niego wybrać komunikację miejską lub rower. Dla zmotoryzowanych duży atut stanowi bliskość głównych arterii drogowych i Obwodnicy Śródmiejskiej. Usytuowanie osiedla na południu Wrocławia zapewnia także wygodny wyjazd z miasta w kierunku autostrady A4 czy Bielan Wrocławskich, które stanowią bogate zaplecze handlowo-rozrywkowe.

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki, RacławickaPokaż legendę

Znajdź mieszkanie

Aktualności

Nie znaleziono wyników wyszukiwania.

Kontakt

Arkady Wrocławskie, poziom 1 ul. Powstańców Śl. 2-4, 53-333 Wrocław
Pon.-Pt
Sob
9:00-20:00 10:00-18:00

Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat