Znajdź mieszkanie
Logo - inwestycja Między Parkami Wrocław, Klecina
ul. Dożynkowa
Już od 5 499 zł/m2Znajdź mieszkanie
Mieszkania na Klecinie

Położenie w spokojnej, dobrze skomunikowanej dzielnicy

Mieszkania z widokiem na rzekę

Bliskość atrakcyjnych terenów zielonych

Dobrze rozwinięta infrastruktura

Pętla tramwajowa i autobusowa w pobliżu osiedla

Szybki wyjazd z miasta w kierunku autostrady A4 i AOW

Poznaj osiedle Między Parkami

Mieszkanie na Klecinie to doskonały wybór dla tych, którzy w dużym mieście chcą znaleźć ciszę i spokój. Malowniczo położone osiedle oferuje komfortowe mieszkania w różnorodnych metrażach – na start i dla dużej rodziny. Widok na przepływającą nieopodal Ślęzę bliskość parków – Klecińskiego i Grabiszyńskiego, tworzą niepowtarzalny klimat tego miejsca. Mimo, że Klecina jest tak spokojną częścią miasta, bez trudu znajdziesz tu sklepy, punkty usługowe, szkoły i przedszkola. Łatwy dostęp do ważnych arterii drogowych to kolejny atut mieszkania na Klecinie.

Mieszkanie blisko parku

Szukając mieszkania myślimy nie tylko o tym, co oferuje dana inwestycja, ale także o tym, jakie jest jej otoczenie. Kameralna atmosfera osiedla przy ul. Dożynkowej i samej Kleciny sprzyja wypoczynkowi zarówno w domowym zaciszu, jak i na świeżym powietrzu. Wymarzone warunki do rekreacji stwarza także Wrocławski Tor Wyścigów Konnych na pobliskich Partynicach. Park Kleciński i Grabiszyński to z kolei doskonałe miejsca do spacerów, joggingu czy przejażdżek rowerowych. Mieszkanie blisko parku to najlepsza motywacja do aktywnego wypoczynku na co dzień.

Nowe mieszkania na Klecinie

Klecina charakteryzuje się niską zabudową, dużą ilością zieleni, malowniczym parkiem i okalającą go rzeką Ślęzą. Mieszkanie w tej części Krzyków to doskonała odskocznia od zgiełku dużego miasta. Jednocześnie nie brakuje tu sklepów, punktów usługowych, szkół i przedszkoli. Dobrze rozwinięta infrastruktura ułatwia życie i każdego dnia pozwala zaoszczędzić bezcenny czas. Niewątpliwym atutem mieszkania na Klecinie jest szybki dojazd do autostrady A4 i Autostradowej Obwodnicy Wrocławia. Przy poruszaniu się po mieście alternatywę dla samochodu stanowi łatwo dostępna komunikacja miejska. Niedaleko osiedla Między Parkami znajdziemy pętlę tramwajową i autobusową.

Oferta mieszkań na sprzedaż

W ofercie osiedla Między Parkami znajdującego się na Krzykach można znaleźć mieszkania o powierzchni od 27 do ponad 100 m². Funkcjonalnie zaprojektowane rozkłady umożliwiają optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni. Do wszystkich mieszkań przynależą balkony lub tarasy. Część lokali oferuje także niepowtarzalny widok na rzekę. Z myślą o komforcie mieszkańców zaplanowano przestronny garaż podziemny i naziemne miejsca postojowe. Dla najmłodszych został zaprojektowany bezpieczny i nowoczesny plac zabaw.

W ofercie osiedla Między Parkami znajdziemy:

 •  kawalerki,
 •  mieszkania 2-pokojowe,
 •  mieszkania 3-pokojowe,
 •  mieszkania 4-pokojowe.
 •  mieszkania 2-poziomowe z tarasami na dachu.

Obecnie prowadzona jest sprzedaż:

 • etap I (budynki A1-A5), w trakcie realizacji, planowany termin zakończenia budowy to 31 grudnia 2018 roku,
 • etap II (budynki B1-B4), w trakcie realizacji, planowany termin zakończenia budowy to II połowa 2020 roku.

Profity dla Ciebie

Lokalizacja

Wrocław, Klecina, ul. Dożynkowa Pokaż legendę

Znajdź mieszkanie

Jakie ma być Twoje nowe mieszkanie?

Liczba pokoi
Metraż (m2)
Więcej opcji

  Aktualności

  Kontakt

  Arkady Wrocławskie, poziom 1 ul. Powstańców Śl. 2-4, 53-333 Wrocław
  Pon.-Pt
  Sob
  9:00-20:00 10:00-18:00