Znajdź mieszkanie
Logo - inwestycja Mały GrochówWarszawa, Grochów
Siennicka
Mieszkania na Pradze Południe

Nowe osiedle na Grochowie

Mały Grochów to inwestycja mieszkaniowa powstająca przy ul. Siennickiej w Warszawie. Niewątpliwym atutem osiedla jest lokalizacja łącząca bliskość centrum ze spokojnym charakterem Grochowa. Łatwy dostęp do komunikacji miejskiej, i bliskość ważnych arterii drogowych pozwalają na wygodny dojazd do pracy, natomiast kameralna zabudowa najbliższej okolicy i parki – pożądaną ciszę i spokój. Dodatkowo w odległości ok. 500 m od inwestycji planowana jest realizacja III linii metra - Stacja Mińska.

Osiedle realizowane w dwóch etapach ma docelowo oferować 250 mieszkań oraz lokale usługowe.

Wybierz mieszkanie na Pradze

W ofercie osiedla Mały Grochów znajdziemy zarówno kompaktowe mieszkania idealne na start, jak i duże, kilkupokojowe mieszkania dla rodzin z dziećmi. Metraże zamykają się w granicach od 25 do 90 m². Dodatkowo każde z mieszkań posiada balkon lub duży taras. Lokalizacja osiedla na Pradze Południe czyni je atrakcyjnym nie tylko pod kątem zakupu na własny użytek, ale również pod kątem wynajmu. Z myślą o wygodzie przyszłych lokatorów w projekcie przewidziano garaż podziemny, naziemne miejsca postojowe i boksy rowerowe. Poza mieszkaniami, w ofercie inwestycji Mały Grochów są także lokale usługowe.

W ofercie sprzedaży są:

  • mieszkania 1-pokojowe,
  • mieszkania 2-pokojowe,
  • mieszkania 3-pokojowe,
  • mieszkania 4-pokojowe,
  • lokale usługowe.

Atrakcyjny Grochów

Kameralna zabudowa, a jednocześnie bardzo dobrze rozwinięta infrastruktura Grochową sprawiają, że cieszy się on dużą popularnością wśród osób szukających nowego mieszkania. Na miejscu można znaleźć sklepy, punkty usługowe, przedszkola, szkoły czy restauracje. Z ul. Siennickiej, przy której znajduje się nowe osiedle mieszkaniowe, pieszo dojdziemy do dwóch parków – Polińskiego i Parku Obwodu Praga Armii Krajowej. Grochów będący częścią Pragi Południe to doskonały wybór dla osób szukających mieszkania z rynku pierwotnego w dobrze rozwiniętej i skomunikowanej części miasta.

Wygodna komunikacja

Osiedle mieszkaniowe Mały Grochów jest usytuowane blisko Ronda Wiatraczna, wokół którego skupiają się przystanki linii tramwajowych i autobusowych. Dodatkowo w przyszłości  dojazd ułatwi planowana III linia metra w odległości ok. 500 m od osiedla. Komunikacja miejska może stanowić codzienną alternatywę dla samochodu. Bliskość ważnych arterii drogowych to z kolei wygoda dla kierowców. Od ścisłego centrum inwestycję dzieli zaledwie 6 km, a dojazd zajmuje kilkanaście minut. Zakup nowego mieszkania na dobrze zlokalizowanym osiedlu deweloperskim to doskonała inwestycja, zarówno pod kątem własnych potrzeb, jak i najmu.

Lokalizacja

Warszawa, Grochów, SiennickaPokaż legendę

Znajdź mieszkanie

Aktualności

Nie znaleziono wyników wyszukiwania.

Kontakt

ul. Chrzanowskiego 4 lok. U10 , 04-381 Warszawa
Pn.-Czw.
Pt.
Sb.
10.00 do 18.00 09.00 do 17.00 10.00 do 14.00