Znajdź mieszkanie
Wrocław, Jagodno
ul. Schuberta/ul. Vivaldiego
Osiedle Maestro – skomponowane tak, byś mógł delektować się codziennością

Funkcjonalne rozkłady mieszkań w metrażach od 47 do 81 m²

Kameralne osiedle z niską zabudową

Przestronne tarasy przynależne do mieszkań parterowych

Garaż podziemny i naziemne miejsca parkingowe

Bliskość ważnych arterii drogowych, w tym Autostradowej Obwodnicy Wrocławia

Harmonogram spłat 20/80

CENTRUM TWOJEGO ŻYCIA

Osiedle Maestro zlokalizowane jest u zbiegu ulic Vivaldiego i Schuberta, na południu miasta, w dzielnicy Krzyki - Jagodno. Tworzy je zespół kameralnych budynków mieszkalnych. W ramach I i II etapu wybudowano ponad 330 lokali, które szybko znalazły swoich właścicieli. III etap inwestycji to trzypiętrowy budynek ze 125 mieszkaniami o różnorodnych układach i metrażach, od 47 do 81 m².

Obecnie prowadzimy sprzedaż mieszkań w III etapie – inwestycja w trakcie realizacji, planowany termin zakończenia w II kw. 2017 r

PRZESTRZEŃ DLA ODDECHU

Istotnym założeniem projektu na Jagodnie było stworzenie różnorodnych, prostych do aranżacji mieszkań, przy jednoczesnym zapewnieniu przyjaznego otoczenia budynków. Niska zabudowa, podjazdy dla wózków i rowerów, alejki spacerowe i place zabaw to tylko część atutów tego miejsca. Osiedle doskonale wpisuje się w spokojny i rodzinny charakter okolicy. Budynek powstający w ramach III etapu odznacza się duża estetyką i dbałością o architektoniczne detale. Do mieszkań, w zależności od piętra, przynależą balkony lub przestronne tarasy. Pod budynkiem przewidziano garaż podziemny z miejscami postojowymi i komórkami lokatorskimi.

POZNAJ JAGODNO

Jagodno to otwarte przestrzenie sprzyjające rekreacji i niska zabudowa mieszkalna. Osiedlowe sklepy, przychodnia, apteka, punkty przedszkolne i restauracje zaspokajają codzienne potrzeby mieszkańców. Dobre zaplecze, jeśli chodzi o infrastrukturę stanowi także pobliski Gaj. Powstają tu m.in. nowa szkoła i przedszkole. Położony w odległości 2 km Park Brochowski to doskonałe miejsce do spacerów, spotkań z przyjaciółmi i zabaw dla najmłodszych. Jest to jeden z najstarszych parków we Wrocławiu, kameralny i niezwykle urokliwy. To tu znajdziesz tajemniczy, zielony labirynt.

NAJLEPSZY WYBÓR

Lokalizacja inwestycji gwarantuje szybki dojazd do centrum oraz granic miasta w kierunku autostrady A4. Obiecująco prezentują się także plany rozwoju dzielnicy, która rozrasta się wraz z przybywającymi mieszkańcami. Przebudowa ul. Buforowej oraz rozbudowa wschodniej nitki obwodnicy miasta to tylko część projektów na najbliższe lata. Osiedle Maestro to doskonały wybór dla tych, którzy szukają lokum dla swojej rodziny w cichej, spokojnej części Wrocławia.

Lokalizacja

Wrocław, Jagodno, ul. Schuberta/ul. VivaldiegoPokaż legendę

Wyszukiwarka

Aktualności

Kontakt

Arkady Wrocławskie, poziom 1 ul. Powstańców Śl. 2-4, 53-333 Wrocław
Pon.-Pt
Sob
9:00-20:00 10:00-18:00

Jak dojechać do biura?