Znajdź mieszkanie
Warszawa, Gocław
Ostrobramska
Już od 6 199 zł/m2Znajdź mieszkanie
Mieszkaj komfortowo, żyj aktywnie, ciesz się bliskością centrum.

Mieszkania w programie MDM

Ceny już od 6 199 zł/m²

Funkcjonalne rozkłady mieszkań

Dobra komunikacja z centrum i innymi dzielnicami

Okolica o dobrze rozwiniętej infrastrukturze

Szeroka oferta sklepów i usług w dużych centrach handlowych

Bliskość parków i miejsc rekreacji (m.in. Pływalnia Wodnik)

Inwestycja atrakcyjna pod kątem wynajmu

Korona Pragi to inwestycja stworzona z myślą o tych, którzy cenią sobie komfort mieszkania w centrum miasta. Szybki dojazd do pracy i doskonale rozwinięta infrastruktura to tylko część atutów tej lokalizacji. Budowa osiedla podzielona jest na trzy etapy. W ramach I etapu powstanie nowoczesny, 17-piętrowy budynek z wyjątkowym widokiem na panoramę Warszawy, a w nim 166 mieszkań, 4 lokale usługowe na parterze oraz garaż podziemny. Niebawem dołączy do niego kolejny budynek z drugiego etapu. W ofercie można znaleźć nowe mieszkania w atrakcyjnych cenach. II etap rozbudowy osiedla obejmuje 166 mieszkań i 5 lokali usługowych.

Mieszkania w metrażach od 26 do 78 m² mają odpowiadać różnym potrzebom, zarówno singli, jak i rodzin z dziećmi. Kompaktowe rozkłady pozwalają na wykorzystanie lokali również pod kątem inwestycyjnym.

Sprawny dojazd do centrum i innych części miasta to oszczędność czasu każdego dnia. W pobliżu osiedla znajdują się przystanki komunikacji miejskiej. W niedalekiej odległości powstaną również II linia metra (Rondo Wiatraczna) oraz Trasa Olszynki Grochowskiej. Centra handlowe takie, jak C.H. Promenada, King Cross czy C.H. Gocław oferują duży wybór sklepów i łatwy dostęp do usług potrzebnych na co dzień. Przyjemność spędzania czasu na świeżym powietrzu jest tym większa, że do pobliskich parków można dotrzeć w kilka minut. Do wyboru są przepiękne tereny: Park nad Balatonem, Park Skaryszewski, Kanał Nowa Ulga czy klimatyczna Saska Kępa. Doskonale rozwinięta infrastruktura okolicy zapewnia miejsca do wypoczynku, zakupów, a także dostęp opieki medycznej i placówek edukacyjnych.

Termin zakończenia I etapu  inwestycji planowany jest na III kwartał 2017 roku, termin zakończenia II etapu na III kwartał 2018 roku.

Lokalizacja

Warszawa, Gocław, OstrobramskaPokaż legendę

Wyszukiwarka

Jakie ma być Twoje nowe mieszkanie?

Liczba pokoi
Metraż (m2)
Więcej opcji

Aktualności

Kontakt

Chrzanowskiego 4 , 04-381 Warszawa (Praga-Południe)
Poniedziałek- Czwartek
Piątek
Sobota
10:00-18:00 9:00-17:00 10:00-15:00

Jak dojechać do biura?

Wola Center ul. Przyokopowa 33, 01-208 Warszawa
Pon-czw
Pt
9:00 - 18:00 9:00 - 17:00

Jak dojechać do biura?