Znajdź mieszkanie

Biuro sprzedaży

ul. Partyzantów 9 lok.3, Gdańsk

Nowe mieszkania w Gdańsku

Gdańsk to jedno z miast, w których LC Corp realizuje inwestycje mieszkaniowe. W ofercie można znaleźć zarówno mieszkanie dla młodych w doskonałej lokalizacji, w centrum miasta, jak i lokal dla rodziny z dziećmi - na kameralnym osiedlu i w otoczeniu przyrody. Budujemy nowe mieszkania na Zaspie, Łostowicach i w Śródmieściu. Projekty deweloperskie LC Corp charakteryzują się wysoką jakością wykończenia, funkcjonalnymi układami lokali i terminową realizacją. Przystępne ceny pozwalają na skorzystanie z dopłat programu „Mieszkanie dla młodych”.

 

Zamieszkaj w centrum

Szukasz nowego mieszkania blisko centrum? Bastion Wałowa będzie idealnym wyborem. To prestiżowy projekt deweloperski powstający na Śródmieściu, w sąsiedztwie ważnych dla Gdańska obiektów - Europejskiego Centrum Solidarności i Pomnika Poległych Stoczniowców. Doskonała lokalizacja i odważny projekt architektoniczny czynią tę inwestycję wyjątkowym punktem na mapie miasta. LC Corp prowadzi sprzedaż mieszkań w ramach I etapu. Znajdziesz w nim kawalerki, mieszkania dla młodych, idealne pod wynajem, oraz większe lokale z niepowtarzalnym widokiem  na rzekę i zatokę.

 

Rodzinne lokum w dobrej cenie

A może wolisz spokojną okolicę, bliżej morza i terenów zielonych? Sprawdź nowe mieszkania na Zaspie w inwestycji Przy Alejach. Osiedle jest oddalone od nadmorskiego pasa o zaledwie 1,5 km. Kameralna zabudowa, winda, garaż podziemny, plac zabaw na terenie inwestycji – to tylko część atutów. Mieszkania dla młodych w atrakcyjnych cenach można znaleźć także na Łostowicach, na osiedlu Przy Srebrnej. Duże metraże i niebanalne rozwiązania takie, jak mieszkania dwupoziomowe dają ciekawe możliwości aranżacyjne.

 

Wiarygodny deweloper

Poza Gdańskiem LC Corp realizuje projekty deweloperskie w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie i Łodzi. Są wśród nich nie tylko inwestycje mieszkaniowe, ale także obiekty komercyjne takie, jak Sky Tower czy Wola Center. Tysiące sprzedanych mieszkań i zadowolonych klientów w całej Polsce są naszą wizytówką. Poza pomocą w wyborze nieruchomości oferujemy profesjonalne doradztwo z zakresu finansowania jej zakupu. Zapraszamy do Biura Sprzedaży.