Znajdź mieszkanie
Kraków
ul. Grzegórzecka
Już od 6 750 zł/m2Znajdź mieszkanie
Kawa w przydomowym ogródku czy w ogródku na krakowskim Rynku? To Ty decydujesz

Mieszkania o funkcjonalnym rozkładzie pomieszczeń, w metrażach od 25 m² do 85 m²

Podwyższony standard deweloperski

Doskonałe położenie w pobliżu centrum miasta

Dobrze rozwinięta infrastruktura i komunikacja

Bliskość terenów zielonych i rekreacyjnych

Parking podziemny z miejscami postojowymi i komórkami lokatorskimi

Inwestycja atrakcyjna pod kątem wynajmu

CENTRUM TWOJEGO ŻYCIA

Osiedle Grzegórzecka 77 zlokalizowane jest w centralnej części Krakowa, w dzielnicy Grzegórzki, 2 km od Rynku Głównego i 230 m od Bulwarów Wiślanych. W ramach inwestycji, podzielonej na kilka etapów, powstaną mieszkania o zróżnicowanych rozkładach i metrażach, od 25 do 85 m². Obecnie w sprzedaży pozostają lokale realizowane w ramach IV etapu inwestycji, zarówno kompaktowe kawalerki na start, jak i większe mieszkania. Każde z balkonem, tarasem lub ogródkiem w zależności piętra. 

Termin zakończenia dla IV etapu GRZEGÓRZEKCIEJ 77 to I/II kw. 2017 roku

PRZESTRZEŃ DLA ODDECHU

Bliskość Starego Miasta i Kazimierza to tylko jeden z wielu atutów Grzegórzek. Nowoczesna architektura, łatwy dostęp do usług, komunikacji miejskiej i terenów rekreacyjnych to kolejne czynniki, które decydują o komforcie życia mieszkańców. Projekt osiedla współgra z najbliższym otoczeniem. Postawiliśmy na niską zabudowę, neutralną kolorystykę i zadbaną zieleń. Co ważne, inwestycja jest realizowana w podwyższonym standardzie deweloperskim. Oznacza to najwyższej jakości materiały i nowoczesne technologie zastosowane w budynkach. 

 

POZNAJ GRZEGÓRZKI

W bezpośrednim sąsiedztwie osiedla znajdują się liczne tereny zielone, m.in. lubiane i popularne Bulwary Wiślane – wymarzone miejsce do spacerów, uprawiania sportu, rodzinnego wypoczynku. Mieszkanie w Śródmieściu to także łatwy dostęp do pełnej infrastruktury – sklepów, galerii handlowych, punktów usługowych, placówek medycznych, szkół i uczelni wyższych. W promieniu kilku kilometrów od Osiedla Grzegórzecka 77 znajdziesz Galerię Kazimierz, C.H. Plaza, M1 i Galerię Krakowską. Taka lokalizacja to dobry wybór zarówno dla tych, którzy szukają mieszkania dla siebie, jak i pod wynajem. 

 

NAJLEPSZY WYBÓR

Kolejnym atutem inwestycji jest bliskość przystanków tramwajowych i autobusowych, a także Ronda Grzegórzeckiego, które stanowi ważny węzeł komunikacyjny Krakowa.  Możesz poruszać się po mieście tak, jak lubisz – samochodem, rowerem lub komunikacją miejską. Wybór należy do Ciebie. Lokalizacja w pobliżu centrum to oszczędność czasu dla całej rodziny. 

Lokalizacja

Kraków, ul. GrzegórzeckaPokaż legendę

Wyszukiwarka

Aktualności

Kontakt

ul. Grzegórzecka 77, 31-559 Kraków
Pon.-Pt.
Sob.
9:00-18:00 9:00-17:00 (po wcześniejszym kontakcie.)

Jak dojechać do biura?