ClickCease
Znajdź mieszkanie
Logo - inwestycja Centralna ParkKraków, Czyżyny
ul. Centralna
Już od 5 649 zł/m2Znajdź mieszkanie

Ceny już od 5649 zł /m²

Funkcjonalne mieszkania o zróżnicowanych metrażach

Rozbudowana sieć komunikacji miejskiej

Sąsiedztwo C.H. M1, które zapewnia bogatą ofertę handlowo-usługową

Bliskość terenów zielonych: Park Lotników Polskich, Lasek Łęgowski, ścieżki rowerowe

Nowe mieszkania w Krakowie

Osiedle Centralna Park

Lokalizacja to jeden z najważniejszych aspektów przy zakupie mieszkania. Osiedle Centralna Park położone przy ul. Centralnej w Krakowie to dobry wybór dla tych, którzy szukają mieszkania z dobrym dojazdem do centrum i z rozwiniętym zapleczem infrastrukturalnym. Od rynku inwestycję dzieli zaledwie 6 km. W ramach Osiedla Centralna Park zaplanowano ponad 800 nowych mieszkań. Różnorodne metraże pozwalają na znalezienie wymarzonego lokum dostosowanego do potrzeb i możliwości finansowych. Wszystkie mieszkania posiadają balkon lub loggię. W budynku jest także przestronny garaż podziemny, a na terenie osiedla naziemne miejsca postojowe.

Mieszkania na sprzedaż na Osiedlu Centralna Park:

 • kawalerki,
 • mieszkania 2-pokojowe,
 • mieszkania 3-pokojowe,
 • mieszkania 4-pokojowe.

Nowoczesne Czyżyny

Czyżyny położone w północno-wschodniej części Krakowa oferują rozległe tereny zielone i bliskość Parku Lotników Polskich. Duży wybór miejsc rekreacji pozwala na aktywne spędzanie czasu wolnego. Pobliski park stwarza doskonałe warunki do rekreacji i odpoczynku na świeżym powietrzu. Jest to jeden z największym parków w Krakowie. najdziesz tu alejki spacerowe, ścieżki dla rowerzystów, plac zabaw dla najmłodszych. Aktywny wypoczynek umożliwia również znajdujący się w okolicy stadion lekkoatletyczny AWF oraz hala widowiskowo-sportowa przy ul. Stanisława Lema. 

Oszczędność czasu

Dużym atutem mieszkania na Czyżynach jest łatwy dostęp do sklepów i usług potrzebnych na co dzień. Wszystkie zakupy można zrobić na miejscu. W pobliżu Osiedla Centralna Park znajduje się Centrum Handlowe M1, nieco dalej C.H. Kraków Plaza, a w nim kino. Zarówno zakupy, jak i rozrywka są w zasięgu ręki, bez konieczności stania w korkach. Mieszkanie przy ul. Centralnej to także łatwy dostęp do szkół, przedszkoli, uczelni wyższych i obiektów sportowych. Dojazd do AWF i Politechniki Krakowskiej czyni tę inwestycję atrakcyjną pod kątem zakupu mieszkania na wynajem.

Osiedle blisko centrum Krakowa

Czyżyny są dobrze skomunikowane z centrum i innymi częściami miasta. Drogi szybkiego ruchu zapewniają wygodny dojazd do celu. Do Rynku z Osiedla Centralna Park dostaniemy się w 15 minut. Możliwość sprawnego poruszania się po Krakowie nie tylko samochodem, ale także komunikacją miejską to duży atut tej lokalizacji. Do wyboru jest kilka linii tramwajowych i autobusowych, a przystanki znajdują się w niewielkiej odległości od mieszkania.

Obecnie prowadzimy sprzedaż:

 • IV i V etapu (budynek C i A) - inwestycja w trakcie realizacji, planowany termin zakończenia IV kw. 2019 r.
 • Vi etap w przygotowaniu – planowany termin rozpoczęcia sprzedaży I/II kw. 2019

Profity dla Ciebie

Lokalizacja

Kraków, Czyżyny, ul. CentralnaPokaż legendę

Znajdź mieszkanie

Jakie ma być Twoje nowe mieszkanie?

Liczba pokoi
Metraż (m2)
Więcej opcji

  Aktualności

  Kontakt

  Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

  Chat