Znajdź mieszkanie
Kraków, Czyżyny
ul. Centralna
Już od 4 999 zł/m2Znajdź mieszkanie

Mieszkania w MDM!

Ceny już od 4999 zł /m²

Funkcjonalne mieszkania o zróżnicowanych metrażach

Rozbudowana sieć komunikacji miejskiej

Sąsiedztwo C.H. M1, które zapewnia bogatą ofertę handlowo-usługową

Bliskość terenów zielonych: Park Lotników Polskich, Lasek Łęgowski, ścieżki rowerowe

Inwestycja Centralna Park jest zlokalizowana w północno-wschodniej części Krakowa, w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Czyżyny. Od Rynku dzieli ją zaledwie 6 km. Osiedle tworzyć będzie zespół pięciu budynków, w których powstanie łącznie ponad 800 mieszkań o zróżnicowanych układach i metrażach. Szczególny nacisk został położony na zapewnienie funkcjonalności lokali. Dla każdego przewidziano balkon lub loggię. Z myślą o zmotoryzowanych pod budynkami zaprojektowano garaż podziemny, a na terenie osiedla miejsca postojowe.

PRZESTRZEŃ DLA ODDECHU

Czyżyny oferują duży liczbę miejsc rekreacji i terenów zielonych. W bezpośrednim sąsiedztwie osiedla znajduje się zaprojektowany z rozmachem Park Lotników Polskich. To jeden z największych parków w Krakowie. Znajdziesz tu alejki spacerowe, ścieżki dla rowerzystów, plac zabaw dla najmłodszych. Aktywny wypoczynek zapewnia również znajdujący się w okolicy stadion lekkoatletyczny AWF oraz hala widowiskowo-sportowa przy ul. Stanisława Lema. 

POZNAJ CZYŻYNY

Dużym atutem lokalizacji jest pobliskie Centrum Handlowe M1, gdzie zakupy, zarówno te codzienne, jak i większe zajmą mniej czasu, bo wszystkie sklepy będziesz miał w zasięgu ręki. Położone nieco dalej C.H. Kraków Plaza poza zakupami oferuje kino Cinema City i IMAX. Mieszkanie na Czyżynach to także łatwy dostęp do szkół, przedszkoli, uczelni wyższych i obiektów sportowych. Dobry dojazd do AWF i Politechniki Krakowskiej stanowi z kolei o atrakcyjności mieszkań na wynajem w tej inwestycji.

NAJLEPSZY WYBÓR

Czyżyny są dobrze skomunikowane z centrum i innymi częściami miasta. Drogi szybkiego ruchu zapewniają wygodny dojazd do celu. Do Rynku z Osiedla Centralna Park dostaniemy się w 15 minut. Możliwość sprawnego poruszania się po Krakowie nie tylko samochodem, ale także komunikacją miejską to duży atut tej lokalizacji. Do wyboru jest kilka linii tramwajowych i autobusowych, a przystanki znajdują się w niewielkiej odległości od inwestycji.

Obecnie prowadzimy sprzedaż:

  • I etapu (budynek D) - inwestycja w trakcie realizacji, planowany termin zakończenia II kw. 2017r.
  • II etapu (budynek E) – inwestycja w trakcie realizacji, planowany termin zakończenia II kw. 2018 r.
  • III etapu (budynek B) -  inwestycja w trakcie realizacji, planowany termin zakończenia IV kw. 2018 r.

Lokalizacja

Kraków, Czyżyny, ul. CentralnaPokaż legendę

Wyszukiwarka

Jakie ma być Twoje nowe mieszkanie?

Liczba pokoi
Metraż (m2)
Więcej opcji

Aktualności

Kontakt

ul. Grzegórzecka 77, 31-559 Kraków
Pon.-Pt.
Sob.
9:00-18:00 9:00-17:00 (po wcześniejszym kontakcie.)

Jak dojechać do biura?