Znajdź mieszkanie
Logo - inwestycja Centralna ParkKraków, Czyżyny
ul. Centralna
Już od 5 649 zł/m2Znajdź mieszkanie

Ceny już od 5649 zł /m²

Funkcjonalne mieszkania o zróżnicowanych metrażach

Rozbudowana sieć komunikacji miejskiej

Sąsiedztwo C.H. M1, które zapewnia bogatą ofertę handlowo-usługową

Bliskość terenów zielonych: Park Lotników Polskich, Lasek Łęgowski, ścieżki rowerowe

Nowe mieszkania w Krakowie

Osiedle Centralna Park

Lokalizacja to jeden z najważniejszych aspektów przy zakupie mieszkania. Osiedle Centralna Park położone przy ul. Centralnej w Krakowie to dobry wybór dla tych, którzy szukają mieszkania z dobrym dojazdem do centrum i z rozwiniętym zapleczem infrastrukturalnym. Od rynku inwestycję dzieli zaledwie 6 km. W ramach Osiedla Centralna Park zaplanowano ponad 800 nowych mieszkań. Różnorodne metraże pozwalają na znalezienie wymarzonego lokum dostosowanego do potrzeb i możliwości finansowych. Wszystkie mieszkania posiadają balkon lub loggię. W budynku jest także przestronny garaż podziemny, a na terenie osiedla naziemne miejsca postojowe.

Mieszkania na sprzedaż na Osiedlu Centralna Park:

  • kawalerki,
  • mieszkania 2-pokojowe,
  • mieszkania 3-pokojowe,
  • mieszkania 4-pokojowe.

Nowoczesne Czyżyny

Czyżyny położone w północno-wschodniej części Krakowa oferują rozległe tereny zielone i bliskość Parku Lotników Polskich. Duży wybór miejsc rekreacji pozwala na aktywne spędzanie czasu wolnego. Pobliski park stwarza doskonałe warunki do rekreacji i odpoczynku na świeżym powietrzu. Jest to jeden z największym parków w Krakowie. najdziesz tu alejki spacerowe, ścieżki dla rowerzystów, plac zabaw dla najmłodszych. Aktywny wypoczynek umożliwia również znajdujący się w okolicy stadion lekkoatletyczny AWF oraz hala widowiskowo-sportowa przy ul. Stanisława Lema. 

Oszczędność czasu

Dużym atutem mieszkania na Czyżynach jest łatwy dostęp do sklepów i usług potrzebnych na co dzień. Wszystkie zakupy można zrobić na miejscu. W pobliżu Osiedla Centralna Park znajduje się Centrum Handlowe M1, nieco dalej C.H. Kraków Plaza, a w nim kino. Zarówno zakupy, jak i rozrywka są w zasięgu ręki, bez konieczności stania w korkach. Mieszkanie przy ul. Centralnej to także łatwy dostęp do szkół, przedszkoli, uczelni wyższych i obiektów sportowych. Dojazd do AWF i Politechniki Krakowskiej czyni tę inwestycję atrakcyjną pod kątem zakupu mieszkania na wynajem.

Osiedle blisko centrum Krakowa

Czyżyny są dobrze skomunikowane z centrum i innymi częściami miasta. Drogi szybkiego ruchu zapewniają wygodny dojazd do celu. Do Rynku z Osiedla Centralna Park dostaniemy się w 15 minut. Możliwość sprawnego poruszania się po Krakowie nie tylko samochodem, ale także komunikacją miejską to duży atut tej lokalizacji. Do wyboru jest kilka linii tramwajowych i autobusowych, a przystanki znajdują się w niewielkiej odległości od mieszkania.

Obecnie prowadzimy sprzedaż:

  • IV i V etapu (budynek C i A) - inwestycja w trakcie realizacji, planowany termin zakończenia IV kw. 2019 r.

Profity dla Ciebie

Lokalizacja

Kraków, Czyżyny, ul. CentralnaPokaż legendę

Znajdź mieszkanie

Jakie ma być Twoje nowe mieszkanie?

Liczba pokoi
Metraż (m2)
Więcej opcji

Aktualności

Kontakt