Znajdź mieszkanie
Logo - inwestycja Ceglana ParkKatowice, Brynów
Ceglana
Mieszkania Ceglana Park

Nowe mieszkania w Katowicach

Ceglana Park to nowe osiedle mieszkaniowe w Katowicach, w którym udało się połączyć wszystkie kluczowe czynniki decydujące o komforcie życia w mieście. Inwestycja przy ul. Ceglanej oferuje bliskość centrum, dobry dostęp do komunikacji miejskiej i otoczenie zieleni w postaci dwóch dużych parków. Projekt obejmuje mieszkania o różnorodnym metrażu – od kawalerek po czteropokojowe lokale, w tym wybrane z antresolami, z tarasami na najwyższych piętrach lub ogródkami na parterze. W ofercie są także lokale usługowe.

W ofercie znajdziesz:

  • kawalerki
  • mieszkania 2-pokojowe,
  • mieszkania 3-pokojowe,
  • mieszkania 4-pokojowe.

Osiedle z dobrym dojazdem

Dużym atutem osiedla Ceglana Park jest lokalizacja. Inwestycję dzielą od centrum miasta zaledwie 2 km, a w bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się przystanek tramwajowy. Dzięki bliskości ważnych arterii drogowych wyjazd z miasta jest równie wygodny. W ciągu kilku minut dostaniemy się do autostrady A4, trasy S86 czy tzw. wiślanki, czyli drogi krajowej nr 81. Mimo rozbudowanej infrastruktury drogowej, samo osiedle jest spokojne i ma kameralny charakter. Ruch kołowy na terenie inwestycji jest ograniczony, a wzdłuż budynków ma przebiegać aleja z pasem zieleni. 

Mieszkanie na osiedlu Brynów

Ceglana Park znajduje się w obrębie osiedla Brynów, w bliskim sąsiedztwie Parku Kościuszki i Katowickiego Parku Leśnego. Pieszo dojdziemy stąd także do Doliny Trzech Stawów. Mieszkanie blisko centrum Katowic zapewnia dostęp do bogatej oferty handlowo-usługowej, a także szkół i przedszkoli. Zakup nieruchomości na osiedlu Ceglana Park to dobry wybór zarówno pod kątem własnych potrzeb mieszkaniowych, jak i pod wynajem. Niewątpliwym atutem tej lokalizacji jest powstający w sąsiedztwie kompleks sportowy oraz szereg innych inwestycji, których oferta przyczyni się do wysokiego komfortu życia.

Oryginalny projekt  

Osiedle Ceglana Park w Katowicach zostało zaprojektowane w taki sposób, aby wpisywało się w spokojny charakter dzielnicy. Kameralną zabudowę urozmaica aleja przebiegająca przez cały teren osiedla. Mieszkania są jasne i słoneczne, dzięki dużym oknom, a same rozkłady zróżnicowane tak, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Każdy lokal posiada otwartą przestrzeń w postaci balkonu, tarasu lub ogródka. W wybranych mieszkaniach zaplanowano antresole, które stwarzają dodatkowe możliwości aranżacyjne.

Lokalizacja

Katowice, Brynów, CeglanaPokaż legendę

Znajdź mieszkanie

Aktualności

Nie znaleziono wyników wyszukiwania.

Kontakt

ul. Grzegórzecka 77, 31-559 Kraków
Pon.-Pt.
Sob.
9:00-18:00 9:00-15:00