Znajdź mieszkanie
Gdańsk, Śródmieście
ul. Wałowa
Mieszkania w pobliżu Starówki

Lokalizacja w centrum Gdańska, w pobliżu starówki

Inwestycja doskonale nadająca się na zakup pod wynajem

Duży, dwupoziomowy garaż podziemny

Prestiżowy charakter lokalizacji w pobliżu ważnych dla miasta obiektów

Miejsca postojowe naziemne ogólnodostępne

Mieszkania Bastion Wałowa

Twoje miejsce w centrum Gdańska

Szukasz nowego mieszkania, które pozwoli Ci czerpać z uroków Gdańska? Poznaj Bastion Wałowa - prestiżowy projekt skierowany do osób, które czują, że ich miejsce jest w sercu miasta. Nowoczesne, komfortowe osiedle jest położone blisko starówki, tuż obok Europejskiego Centrum Solidarności. Inwestycja obejmuje cztery siedemnastokondygnacyjne budynki mieszkalne. Projekt architektoniczny wpisuje się w estetykę śródmiejskiej zabudowy Gdańska i wykorzystuje potencjał niepowtarzalnego otoczenia.

Mieszkanie z widokiem

W mieszkaniach zaplanowano duże, panoramiczne okna, które pozwolą cieszyć się widokiem miasta, zatoki i Motławy. Dodatkowo, dla każdego z mieszkań na osiedlu Bastion Wałowa przynależą duże balkony oraz tarasy mające powierzchnie dochodzącą do 40 m². Najbliższe otoczenie osiedla przejdzie rewitalizację, wokół budynków, a także na dachach hal garażowych pojawi się zieleń. W ramach I i II etapu powstaną cztery budynki z 460 komfortowymi mieszkaniami.  

W sprzedaży są mieszkania o metrażach od 33,5 do 100 m², w tym:

  • kawalerki,
  • mieszkania 2-pokojowe,
  • mieszkania 3-pokojowe,
  • mieszkania 4-pokojowe.

Komfort, jakiego szukasz

Martwisz się, że kupując mieszkanie w centrum Gdańska będziesz miał problem z parkowaniem? Osiedle Bastion Wałowa zapewnia przestronny garaż podziemny. Własne miejsce parkingowe to komfort nie do przecenienia, a także spora oszczędność czasu. Mieszkanie przy ul. Wałowej oferuje doskonały dostęp do rozrywki, pracy i usług zlokalizowanych w centrum. Do starówki można dojść lub dopłynąć tramwajem wodnym,  kursującym w sezonie letnim. Okoliczna infrastruktura zapewnia przedszkola, szkoły różnego stopnia, przychodnie, sklepy i banki, czyli wszystko to, czego potrzeba na co dzień. W pobliżu osiedla Bastion Wałowa znajduje się również duża galeria handlowa z restauracjami, kinem i klubem fitness.

Dobry dojazd samochodem i nie tylko

Planując zakup mieszkania każdy zastanawia się nad lokalizacją i tym, jak dane miejsce jest skomunikowane z resztą miasta. Jeśli na co dzień poruszasz się samochodem, docenisz bliskość ważnych arterii drogowych. Mieszkanie w centrum Gdańska daje też alternatywę w postaci komunikacji miejskiej – przystanek autobusowy znajduje się tuż obok osiedla. Ulica Wałowa to nie tylko doskonała lokalizacja pod względem komunikacyjnym, ale także prestiżowy adres. W niewielkiej odległości od osiedla znajdują się Pomnik Poległych Stoczniowców czy Europejskie Centrum Solidarności.

Obecnie prowadzimy sprzedaż mieszkań w następujących etapach inwestycji Bastion Wałowa:

  • I etap – budynek 2 i 4 – zakończenie budowy – styczeń 2018 r.
  • II etap – budynek 1 i 3 – zakończenie budowy - IV kwartał 2018 r.

Profity dla Ciebie

Lokalizacja

Gdańsk, Śródmieście, ul. WałowaPokaż legendę

Wyszukiwarka

Aktualności

Kontakt

ul. Partyzantów 9 lok.3, Gdańsk
Pon-Pt
Sob
9:00 - 17:00 9:00 - 14:00 (wcześniejszy kontakt telefoniczny)