Znajdź mieszkanie

MIESZKANIE DLA CIEBIE

NOWOCZESNE OSIEDLA

FUNKCJONALNE ROZKŁADY

ZADOWOLENI MIESZKAŃCY

DEWELOPER LC CORP

Wybierz swoje mieszkanie

ZAUFANY DEWELOPER

LC Corp to obecnie jeden z najprężniej działających deweloperów w kraju, zajmujący się realizacją inwestycji mieszkaniowych i komercyjnych. Prowadzimy sprzedaż mieszkań w największych miastach Polski: Wrocławiu, Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Łodzi i Katowicach.. Oferujemy nowe, funkcjonalne mieszkania i lokale usługowe w atrakcyjnych lokalizacjach i konkurencyjnych cenach. Jako developer posiadamy długoletnie doświadczenie na rynku nieruchomości ,  Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania naszych Klientów.

Rozwiń >

W naszej ofercie posiadamy komfortowe mieszkania na sprzedaż oraz przestronne powierzchnie biurowe. Tworząc projekt inwestycji, łączymy nowoczesność z funkcjonalnością tak, aby wykorzystać każdy metr kwadratowy. Współpracujemy z architektami i projektantami wnętrz, ponieważ zależy nam, aby wszystkie nasze inwestycje były wyjątkowe i wpisywały się w oczekiwania najbardziej wymagających nabywców. Jako solidny i nowoczesny deweloper stale podnosimy komfort oferowanych przez nas nieruchomości. Developer LCCorp to również gwarancja bezpiecznej inwestycji, najwyższa jakość nieruchomości oraz atrakcyjne ceny Na każdym kroku procesu zakupu nieruchomości świadczymy usługi doradcze dla naszych klientów, dzięki czemu traktowani jesteśmy jako zaufany deweloper. Pomożemy dokonać wszystkich niezbędnych formalności. Zapewniamy nie tylko profesjonalne doradztwo z zakresu wyboru nieruchomości, ale także finansowania jej zakupu oraz formalności związanych z realizacją transakcji. LC Corp S.A. to transparentny developer o stabilnej sytuacji finansowej. Zachęcamy do zapoznania się z aktualnymi inwestycjami komercyjnymi oraz mieszkaniowymi na rynku pierwotnym. Stabilne zaplecze finansowe i wybór sprawdzonych wykonawców pozwalają na sprawne realizowanie kolejnych inwestycji. Obecnie realizujemy kilkanaście projektów w prestiżowych lokalizacjach największych polskich miast. Wysoki standard wykończenia mieszkań oraz lokali usługowych, a także atrakcyjne ceny, profesjonalna opieka klienta sprawiają, że jesteśmy godnym zaufania developerem. Żeby zapoznać się z pełną ofertą, zapraszamy do jednego z naszych biur sprzedaży.

WYJĄTKOWE PROJEKTY

Z myślą o przyszłych mieszkańcach i ich potrzebach starannie wybieramy położenie inwestycji. W naszej ofercie można znaleźć zarówno mieszkania dla młodych, zlokalizowane w centrum, jak i rodzinne osiedla w spokojnej, dobrze skomunikowanej okolicy. Wiemy, że liczy się każdy metr kwadratowy, dlatego stawiamy na funkcjonalne projekty pozwalające na optymalne wykorzystanie przestrzeni. 

 

 

Rozwiń >

Idea funkcjonalności widoczna jest wewnątrz budynków oraz w ich otoczeniu, w którym nie brakuje zieleni, alejek i placów zabaw dla najmłodszych mieszkańców.

Zastosowanie nowoczesnych rozwiązań i wysokiej jakości materiałów budowlanych przekłada się nie tylko na estetykę realizowanych inwestycji, ale także niskie koszty eksploatacji. Z równym zaangażowaniem, co osiedla mieszkaniowe, tworzymy obiekty komercyjne. Dzięki ambitnym projektom Sky TowerAkrady Wrocławskie czy Wola Center stanowią naszą wizytówkę na mapach miast. 

MIESZKANIA KRAKÓW

Nowe mieszkania w centrum Krakowa to niezwykle atrakcyjna oferta dla wszystkich, którzy cenią sobie komfort i szybki dostęp do atrakcji oferowanych przez miasto. W ramach inwestycji powstających przy ul. Grzegórzeckiej i Wrocławskiej znajdziesz mieszkania na sprzedaż o zróżnicowanej powierzchni i układach pozwalających na dowolną aranżację. Są to idealne mieszkania dla młodych i nie tylko. 

 

 

Rozwiń >

Prowadzimy również sprzedaż mieszkań na osiedlu Słoneczne Miasteczko, cichym i spokojnym, z dobrym dojazdem do centrum Krakowa. Jako doświadczony deweloper dobrze znamy potrzeby Klientów, dlatego w naszej ofercie bez problemu znajdziesz lokale mieszkalne spełniające wymogi programu MDM. 

Zobacz nasze mieszkania w Krakowie

MIESZKANIA Wrocław

Szukasz nowego mieszkania w centrum Wrocławia? A może wolisz zaciszną, zieloną okolicę dobrze skomunikowaną z resztą miasta? Sprawdź ofertę mieszkań na sprzedaż LC Corp i wybierz inwestycję, która spełnia Twoje oczekiwania. Jako jeden z największych deweloperów we Wrocławiu prowadzimy sprzedaż mieszkań w  kilku lokalizacjach, m.in. na Psim Polu, Jagodnie, Stabłowicach, Maślicach Małych oraz Przedmieściu Oławskim. 

 

 

Rozwiń >

W każdym projekcie dbamy o funkcjonalne rozkłady i zróżnicowane metraże, przyjazne zagospodarowanie części wspólnych i zieleń w najbliższym otoczeniu budynków. Duża część naszej oferty spełnia wymogi programu Mieszkanie dla Młodych.

MIESZKANIA Warszawa

Życie w dużym mieście to mnóstwo możliwości. Chcąc z nich korzystać w pełni, wybierz nowe mieszkanie w dobrej lokalizacji. Nasze inwestycje powstają m.in. na Woli, Targówku, Pradze-Południe, Gocławiu, a także w Ząbkach. Wszystkie są doskonale skomunikowane z centrum. W ramach realizowanych osiedli oferujemy mieszkania na sprzedaż o funkcjonalnych rozkładach i zróżnicowanych metrażach, również takie, które spełniają wymogi programu MDM. 

Rozwiń >

Nowoczesna architektura, zielone otoczenie budynków, garaże podziemne i cichobieżne windy to tylko część atutów naszych inwestycji. Sprawdź ofertę mieszkań na sprzedaż i zdecyduj, które z nich odpowiada Ci najlepiej. 

MIESZKANIA Gdańsk

Kupno mieszkania to bardzo ważna decyzja. Wiemy, czego oczekują Klienci, dlatego stawiamy na atrakcyjne lokalizacje, ciekawą architekturę, funkcjonalne projekty mieszkań i rozwiązania podnoszące komfort codziennego życia. W Gdańsku posiadamy nowe mieszkania na sprzedaż w konkurencyjnych cenach, spełniające warunki programu Mieszkanie dla Młodych. 

Rozwiń >

Jesteśmy zaufanym deweloperem o dużym doświadczeniu w branży. Prowadzimy sprzedaż mieszkań w 5 największych miastach w Polsce. Sprawdź naszą ofertę w Gdańsku i przekonaj się, że mamy dokładnie to, czego szukasz. Zróżnicowane metraże odpowiadają na potrzeby zarówno osób młodych, jak i rodzin z dziećmi.

MIESZKANIA ŁÓDŹ

Łatwy dostęp do sklepów, szkół i przedszkoli, dogodny dojazd do centrum miasta, nowoczesne, komfortowe budownictwo. Jeśli właśnie tego oczekujesz od swojego nowego mieszkania, dobrze trafiłeś. 

Rozwiń >

Prowadzimy w Łodzi sprzedaż mieszkań o zróżnicowanych metrażach i układach. W ofercie znajdziesz kompaktowe mieszkania dla młodych, a także większe – dla rodzin z dziećmi. Dzięki konkurencyjnym cenom, wybrane lokale spełniają wymogi MDM. Atrakcyjna lokalizacja, wysokiej jakości wykończenie budynków oraz atrakcyjne zagospodarowanie części wspólnych to tylko wycinek z szerokiej gamy atutów naszych inwestycji.