Znajdź mieszkanie
Kraków, Grzegórzki
ul. Grzegórzecka
Już od 6 750 zł/m2Znajdź mieszkanie
Kawa w przydomowym ogródku czy w ogródku na krakowskim Rynku? To Ty decydujesz

Mieszkania o funkcjonalnym rozkładzie pomieszczeń, w metrażach od 25 m² do 85 m²

Podwyższony standard deweloperski

Doskonałe położenie w pobliżu centrum miasta

Dobrze rozwinięta infrastruktura i komunikacja

Bliskość terenów zielonych i rekreacyjnych

Parking podziemny z miejscami postojowymi i komórkami lokatorskimi

Inwestycja atrakcyjna pod kątem wynajmu

CENTRUM TWOJEGO ŻYCIA

Osiedle Grzegórzecka 77 zlokalizowane jest w centralnej części Krakowa, w dzielnicy Grzegórzki, 2 km od Rynku Głównego i 230 m od Bulwarów Wiślanych. W ramach inwestycji, podzielonej na kilka etapów, powstaną mieszkania o zróżnicowanych rozkładach i metrażach, od 25 do 85 m². Obecnie w sprzedaży pozostają lokale realizowane w ramach IV etapu inwestycji, zarówno kompaktowe kawalerki na start, jak i większe mieszkania. Każde z balkonem, tarasem lub ogródkiem w zależności piętra. 

Termin zakończenia dla IV etapu GRZEGÓRZEKCIEJ 77 to I/II kw. 2017 roku

PRZESTRZEŃ DLA ODDECHU

Bliskość Starego Miasta i Kazimierza to tylko jeden z wielu atutów Grzegórzek. Nowoczesna architektura, łatwy dostęp do usług, komunikacji miejskiej i terenów rekreacyjnych to kolejne czynniki, które decydują o komforcie życia mieszkańców. Projekt osiedla współgra z najbliższym otoczeniem. Postawiliśmy na niską zabudowę, neutralną kolorystykę i zadbaną zieleń. Co ważne, inwestycja jest realizowana w podwyższonym standardzie deweloperskim. Oznacza to najwyższej jakości materiały i nowoczesne technologie zastosowane w budynkach. 

 

POZNAJ GRZEGÓRZKI

W bezpośrednim sąsiedztwie osiedla znajdują się liczne tereny zielone, m.in. lubiane i popularne Bulwary Wiślane – wymarzone miejsce do spacerów, uprawiania sportu, rodzinnego wypoczynku. Mieszkanie w Śródmieściu to także łatwy dostęp do pełnej infrastruktury – sklepów, galerii handlowych, punktów usługowych, placówek medycznych, szkół i uczelni wyższych. W promieniu kilku kilometrów od Osiedla Grzegórzecka 77 znajdziesz Galerię Kazimierz, C.H. Plaza, M1 i Galerię Krakowską. Taka lokalizacja to dobry wybór zarówno dla tych, którzy szukają mieszkania dla siebie, jak i pod wynajem. 

 

NAJLEPSZY WYBÓR

Kolejnym atutem inwestycji jest bliskość przystanków tramwajowych i autobusowych, a także Ronda Grzegórzeckiego, które stanowi ważny węzeł komunikacyjny Krakowa.  Możesz poruszać się po mieście tak, jak lubisz – samochodem, rowerem lub komunikacją miejską. Wybór należy do Ciebie. Lokalizacja w pobliżu centrum to oszczędność czasu dla całej rodziny. 

lokalizacja

Kraków, Grzegórzki, ul. GrzegórzeckaPokaż legendę

wyszukiwarka

Jakie ma być Twoje nowe mieszkanie?

Liczba pokoi
Metraż (m2)
Więcej opcji

  Aktualności

  kontakt

  ul. Grzegórzecka 77, 31-559 Kraków
  Pon.-Pt.
  Sob.
  9:00-18:00 9:00-17:00 (po wcześniejszym kontakcie.)

  Jak dojechać do biura?