ClickCease
Find apartment
Logo - investment Brzeska 5Wroclaw, Przedmieście Oławskie
ul. Brzeska
Lokal usługowy w centrum Wrocławia czeka na Twój biznes

Lokale usługowe czekają na Twój biznes

Lokalizacja w pobliżu centrum miasta (10 min. pieszo od rynku)

Doskonałe zaplecze komunikacji miejskiej

Dobrze rozwinięta infrastruktura

Brzeska 5  – „Biznes w centrum Wrocławia”. Inwestycja Brzeska 5 idealnie wpisuje się w nowe Przedmieście Oławskie. To tu toczy się życie, a każdy chce mieć wszelkie wygody na wyciągnięcie ręki. Jeśli biznes, to tylko tu!

Osiedle Brzeska 5 jest zlokalizowane na Przedmieściu Oławskim, zaledwie kilka minut od wrocławskiego Rynku. To doskonały wybór dla tych, którzy cenią sobie bliskość centrum i oferowane przez nie atrakcje. Budynek wyróżnia się nowoczesną architekturą, funkcjonalnymi projektami mieszkań i zielonym, miłym dla oka dziedzińcem. Mimo, że jest to ścisłe śródmieście, nie musisz martwić się o miejsce do parkowania. Mieszkańcy mają do dyspozycji garaż podziemny i naziemne miejsca postojowe. Na parterze, od strony ul. Brzeskiej znajdują się lokale usługowe o zróżnicowanych cenach i metrażach.  Do Rynku dostaniesz się w 8 minut. W każdej chwili możesz wybrać się restauracji, kina, teatru lub na basen. W najbliższym sąsiedztwie osiedla znajdziesz malowniczo położony nad rzeką Park na Niskich Łąkach. Alternatywą dla samochodu może być komunikacja miejska – blisko są przystanki tramwajowe i autobusowe. Prowadząc biznes w centrum masz mnóstwo możliwości.

W ramach inwestycji Brzeska 5 wybudowano i przekazano do użytkowania 164 lokale mieszkalne. Obecnie prowadzona jest sprzedaż lokali usługowych zlokalizowanych na parterze, od strony ul. Brzeskiej.

 

Localization

Wroclaw, Przedmieście Oławskie, ul. BrzeskaShow legend

Find local

U.2
Brzeska 5
2 rooms services 80.32 m2Ground floor
Free
Add to Compare Added to Compare Removed from Compare

Contact

Arkady Wrocławskie, level 1 st. Powstańców Śląskich 2-4, 53-333 Wroclaw, Poland
Mon.-Fri.
Sat
9:00-20:00 10:00-18:00