english

Umów się na spotkanie
z naszym doradcą

Jesteś w: Inwestycje w sprzedaży Mieszkania w Warszawie
 

Nasze inwestycje

 

Nasze inwestycje - w sprzedaży

Warszawa - nowe mieszkania na sprzedaż

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z aktualnie przeprowadzanymi, jak i dopiero planowanymi inwestycjami deweloperskimi w Warszawie. Wszystkie przygotowywane przez nas propozycje, to nowoczesne projekty łączące w sobie maksymalną funkcjonalność oraz znakomite wykorzystanie dostępnej przestrzeni z doskonałą lokalizacją. Dokładamy wszelkich starań, by udostępniane przez nas nowe mieszkania na sprzedaż, jak też lokale biurowe i handlowo-usługowe, spełniały oczekiwania najbardziej wymagających inwestorów.

Bezpieczeństwo inwestycji

Sprzedaż mieszkań, apartamentów i lokali komercyjnych to zagadnienie, w którym możemy pochwalić się bardzo dużym doświadczeniem. Jako sprawdzony deweloper, doskonale rozumiejący oczekiwania swoich Klientów, jesteśmy w stanie skutecznie wyjść naprzeciw Państwa potrzebom i zaproponować optymalną dla Was nieruchomość. Chętnie pomagamy także Klientom w pozyskaniu środków na finansowanie lokum dla młodych i nie tylko. Zapraszamy do bliższego poznania naszych inwestycji budowlanych w stolicy.

Biuro Sprzedaży
Wola Center

ul. Przyokopowa 33
01-208 Warszawa
tel.: 22 100 11 12
e-mail: warszawa@lcc.pl
 
Mała Praga

Mała Praga

ul. Chrzanowskiego 4
Warszawa

Nowa inwestycja budowlana realizowana na terenie dzielnicy Praga-Południe, w spokojnej i cichej części Grochowa przy ulicy Chrzanowskiego. Obiekt stanowi doskonałą propozycję dla osób poszukujących inwestycji zlokalizowanej w ustronnym miejscu, pozwalającym na wyciszenie po intensywnym dniu, a jednocześnie zapewniającym bliskość komunikacyjną do głównych punktów miasta. Nowoczesna, prosta bryła budynku doskonale komponuje się z prężnie rozwijającą się infrastrukturą dzielnicy. W najbliższym sąsiedztwie znajdują się przedszkola i szkoły, Park Skaryszewskiego i ścieżki rowerowe, a także liczne punkty usługowo-handlowe. Ponadto na parterze budynku zaplanowano 15 lokali przeznaczonych na cele usługowe i przestronny parking podziemny.
od 6 250,00 zł/m2
Osiedle Krzemowe

Osiedle Krzemowe

ul. Cybernetyki 2
Warszawa

od 6 200,00 zł/m2
Osiedle Na Woli

Osiedle Na Woli

ul. Sowińskiego
Warszawa

 

Nowa inwestycja budowlana realizowana jest przy ulicy Sowińskiego w dzielnicy Wola - jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się dzielnic miasta. Atuty Osiedla Na Woli to między innymi: znakomita lokalizacja, nowoczesna architektura z przemyślanymi układami mieszkań, doskonałe wykorzystanie przestrzeni, liczne tereny zielone i rekreacyjne znajdujące się w bliskim sąsiedztwie oraz niezwykle przystępna cena. W nieruchomości dostępne są lokale o najbardziej popularnych metrażach, od najmniejszych 28 metrowych, aż po 91 metrowe, przy czym najwięcej będzie lokali dwu- oraz trzypokojowych. Sprzedaż rozpoczęła się w marcu 2013 roku, a zakończenie budowy planowane jest na III kwartał 2014 roku.
od 6 400,00 zł/m2
Osiedle Przy Promenadzie

Osiedle Przy Promenadzie

ul. T. Rechniewskiego 13

Warszawa

Osiedle Przy Promenadzie etap IV jest kontynuacją założenia zabudowy z wcześniejszych trzech faz w obrębie kompleksu mieszkaniowego na warszawskim Gocławiu. Na działce przy ulicy Rechniewskiego powstaje 7-piętrowy, nowoczesny obiekt, oferujący funkcjonalne, przestronne lokale mieszkalne w zróżnicowanym metrażu (27-94 m2). Projekt nieruchomości uwzględnia współczesne potrzeby konsumentów, wprowadzając rozwiązania podnoszące komfort użytkowania nie tylko mieszkań, ale również całego obiektu oraz przestrzeni osiedla. Wyznaczone zostały miejsca na lokale usługowe, podziemny parking, komórki lokatorskie, a także ogródki przynależne do konkretnego lokalu. Dodatkowym atutem jest zainwestowanie w nowoczesne technologie, co zapewni wygodę przyszłym lokatorom.
od 6 500,00 zł/m2
Poborzańska

Poborzańska

ul. Poborzańska

Warszawa

 

 

Osiedle Poborzańska to nowa inwestycja mieszkaniowa realizowana przez LC Corp S.A. Kompleks mieszkaniowy zlokalizowany jest na terenie warszawskiej dzielnicy Targówek, osiedla Bródno przy ulicy Poborzańskiej. Koncepcja opiera się na dwóch budynkach mieszkalnych z bardzo interesującą, nowoczesną elewacją, wpisującą się w trendy budownictwa. W pięciokondygnacyjnych obiektach zaplanowano aż 84 mieszkania z funkcjonalnym układem wnętrz w metrażach między 34 a 74 m2 oraz przestrzeń na siedem lokali usługowych i podziemny garaż. Dla zapewnienia bezpieczeństwa wykorzystano sprawdzone systemy monitoringu. Kompleks mieszkaniowy zlokalizowany jest w intensywnie rozwijającej się przestrzeni urbanistycznej. W niedalekim sąsiedztwie znajdują się duże centra handlowe, a także tereny zielone.
od 6 350,00 zł/m2
Powstańców 33

Powstańców 33

Ząbki k/Warszawy
ul. Powstańców 33

Nasza nowa inwestycja deweloperska jest doskonałą propozycją dla osób, które chciałyby zamieszkać w spokojnej i zielonej okolicy, korzystając jednocześnie z bliskości miasta i związanych z tym udogodnień. W projekcie nieruchomości uwzględniono przemyślane rozwiązania architektoniczne, dzięki czemu wszystkie lokale cechują się świetną funkcjonalnością i zapewnią znakomity komfort przyszłym mieszkańcom. Doskonałą komunikację z centrum zapewniać będą powstające w bezpośrednim sąsiedztwie ważne arterie drogowe. Osiedle umiejscowione zostało przy bardzo ładnym i doskonale nadającym się do popołudniowych spacerów lasku. Dostępne nowe mieszkania na sprzedaż posiadają metraże w przedziale od 30 m2 do 100 m2.
od 4 596,00 zł/m2
Rezydencja Kaliska

Rezydencja Kaliska

ul. Kaliska/Niemcewicza

Warszawa

To zrealizowana już inwestycja budowlana, składająca się z 94 mieszkań na sprzedaż i lokali o przeznaczeniu handlowo-usługowym zlokalizowanych w bardzo kameralnym i funkcjonalnym budynku. Nieruchomość oferuje bogaty wybór lokali, zarówno o mniejszych (40-51 m2), jak i nieco większych (ok. 88 m2) metrażach. W górnej części budynku przewidziane zostały także przestronne, dwupoziomowe apartamenty o powierzchni przekraczającej 190 m2, posiadające dostęp do bardzo dużych tarasów. Na uwagę zasługują również nowoczesne walory architektoniczne budynku, wyróżniającego się zróżnicowaniem estetycznym oraz funkcjonalnym wykorzystaniem przestrzeni. Zapraszamy do zapoznania się z pełnym opisem tego niezwykłego obiektu.