english

Umów się na spotkanie
z naszym doradcą

Jesteś w:
 

Nasze inwestycje

 

Nasze inwestycje - w sprzedaży

Warszawa - nowe mieszkania na sprzedaż

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z aktualnie przeprowadzanymi, jak i dopiero planowanymi inwestycjami deweloperskimi w Warszawie. Wszystkie przygotowywane przez nas propozycje, to nowoczesne projekty łączące w sobie maksymalną funkcjonalność oraz znakomite wykorzystanie dostępnej przestrzeni z doskonałą lokalizacją. Dokładamy wszelkich starań, by udostępniane przez nas nowe mieszkania na sprzedaż, jak też lokale biurowe i handlowo usługowe, spełniały oczekiwania najbardziej wymagających inwestorów.

Bezpieczeństwo inwestycji

Sprzedaż mieszkań, apartamentów i lokali komercyjnych to zagadnienie, w którym możemy pochwalić się bardzo dużym doświadczeniem. Jako sprawdzony deweloper, doskonale rozumiejący oczekiwania swoich Klientów, jesteśmy w stanie skutecznie wyjść naprzeciw Państwa potrzebom i zaproponować optymalną dla Was nieruchomość. Chętnie pomagamy także Klientom w pozyskaniu środków na finansowanie lokum dla młodych i nie tylko. Zapraszamy do bliższego poznania naszych inwestycji budowlanych w stolicy.

Biuro sprzedaży
mieszkań:

ul. Sowińskiego 51
01-105 Warszawa
tel.: 22 100 11 12
e-mail: warszawa@lcc.pl
 
Mała Praga

Mała Praga

ul. Chrzanowskiego 4
Warszawa

Nowa inwestycja budowlana realizowana na terenie dzielnicy Praga-Południe, w spokojnej(cichej) części Grochowa przy ulicy Chrzanowskiego
od 5 950,00 zł/m2
Osiedle Na Woli

Osiedle Na Woli

ul. Sowińskiego
Warszawa

 

Nowa inwestycja budowlana realizowana jest przy ulicy Sowińskiego w dzielnicy Wola - jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się dzielnic miasta. Atuty Osiedla Na Woli to między innymi, znakomita lokalizacja, nowoczesna architektura z przemyślanymi układami mieszkań, doskonałe wykorzystanie przestrzeni, liczne tereny zielone i rekreacyjne znajdujące się w bliskim sąsiedztwie oraz niezwykle przystępna cena. W nieruchomości dostępne są lokale o najbardziej popularnych metrażach, od najmniejszych 28 metrowych, aż po 91 metrowe, przy czym najwięcej będzie lokali dwu- oraz trzypokojowych. Sprzedaż rozpoczęła się w marcu 2013 roku, a zakończenie budowy planowane jest na III kwartał 2014 roku.
od 6 400,00 zł/m2
Osiedle Przy Promenadzie

Osiedle Przy Promenadzie

ul. T. Rechniewskiego 13

Warszawa

Osiedle Przy Promenadzie etap IV to kontynuacja kompleksu mieszkaniowego na warszawskim Gocławiu, na działce przy ulicy Rechniewskiego.
od 6 300,00 zł/m2
Poborzańska

Poborzańska

ul. Poborzańska

Warszawa

 

 

Osiedle Poborzańska to nowa inwestycja mieszkaniowa prowadzona przez LC Corp S.A., położona jest na terenie dzielnicy Targówek, osiedle Bródno przy ulicy Poborzańskiej.
od 6 350,00 zł/m2
Powstańców 33

Powstańców 33

Ząbki k/Warszawy
ul. Powstańców 33

Nasza nowa inwestycja deweloperska jest doskonałą propozycją dla osób, które chciałyby zamieszkać w spokojnej i zielonej okolicy, korzystając jednocześnie z bliskości miasta i związanych z tym udogodnień. W projekcie nieruchomości uwzględniono przemyślane rozwiązania architektoniczne, dzięki czemu wszystkie lokale cechują się świetną funkcjonalnością i zapewnią znakomity komfort przyszłym mieszkańcom. Doskonałą komunikację z centrum zapewniać będą powstające w bezpośrednim sąsiedztwie ważne arterie drogowe. Osiedle umiejscowione zostało przy bardzo ładnym i doskonale nadającym się do popołudniowych spacerów lasku. Dostępne nowe mieszkania na sprzedaż posiadają metraże w przedziale od 34m2 do 90m2.
od 4 300,00 zł/m2
Rezydencja Kaliska

Rezydencja Kaliska

ul. Kaliska/Niemcewicza

Warszawa

To zrealizowana już inwestycja budowlana, składająca się z 94 mieszkań na sprzedaż i lokali o przeznaczeniu handlowo-usługowym zlokalizowanych w bardzo kameralnym i funkcjonalnym budynku. Nieruchomość oferuje bogaty wybór lokali, zarówno o mniejszych (40-51 m2), jak i nieco większych (ok. 88 m2) metrażach. W górnej części budynku przewidziane zostały także przestronne, dwupoziomowe apartamenty o powierzchni przekraczającej 190m2, posiadające dostęp do bardzo dużych tarasów. Na uwagę zasługują również nowoczesne walory architektoniczne budynku, wyróżniającego się zróżnicowaniem estetycznym oraz funkcjonalnym wykorzystaniem przestrzeni. Zapraszamy do zapoznania się z pełnym opisem tego niezwykłego obiektu.