english

Umów się na spotkanie
z naszym doradcą

Jesteś w:Nasze inwestycje Osiedle Przy Promenadzie Etap III
 

Nasze inwestycje

 

Nasze inwestycje Osiedle Przy Promenadzie Etap III

Osiedle Przy Promenadzie Etap III

ul. T. Rechniewskiego 11
Warszawa

Budowa III etapu inwestycji Osiedle Przy Promenadzie rozpoczęła się w lipcu 2009 roku. Budynek III etapu osiedla mieszkaniowego Przy Promenadzie znajduje się w dzielnicy Gocław, Praga Południe w Warszawie na działce znajdującej się na tyłach Centrum Handlowego Promenada u zbiegu ulic Rechniewskiego i Mikłajczyka.

Osiedle przy Promenadzie to zespół czterech budynków mieszkalnych. Mieszkania ze względu na standard wykończenia oraz oferowaną cenę skierowane są do średniej klasy mieszkańców Warszawy. W ramach I etapu osiedla w I kwartale 2008 roku oddano mieszkańcom 235 mieszkań. W listopadzie 2009 roku uzyskano zgodę na użytkowanie dla II etapu inwestycji – nieruchomości z 384 mieszkaniami i 15 lokalami usługowymi położonej przy ul. J. Nowaka-Jeziorańskiego. Od listopada 2009 roku trwa proces przekazywania mieszkań ich nabywcom.

III etap inwestycji to 11-piętrowy budynek, w którym znajduje się 90 mieszkań oraz 6 lokali usługowych. Klientom proponujemy mieszkania od 32 do 125 m. kw. w budynkach o nowoczesnej i interesującej bryle architektonicznej, w których na najniższych i najwyższych kondygnacjach znajdą się zielone tarasy. Do dyspozycji są jeszcze mieszkania od jednopokojowych do czteropokojowych położone od I do XI piętra inwestycji. Kształt budynków gwarantuje możliwość wyboru mieszkania od dowolnie wybranej przez kupujących strony świata, na dowolnie wybranym przez nich piętrze.

Harmonogram płatności

Sposób zapłaty za kupione u nas mieszkanie oparty jest na harmonogramie płatności uwzględniającym postęp prac na budowie. Nie wymagamy wpłat nie potwierdzonych stopniem realizacji inwestycji. Według naszego standardowego harmonogramu płatność – z racji stopnia realizacji inwestycji - podzielona jest na 4 raty.

  1. 40% w ciągu miesiąca od podpisania umowy, gdyż został już zrealizowany stan "zero" inwestycji,
  2. 30% po zrealizowaniu stanu surowego otwartego,
  3. 20% po zrealizowaniu stanu surowego zamkniętego,
  4. 10% po odbiorze technicznym mieszkania.

Wszystkie etapy realizacji inwestycji potwierdzamy stosownymi wpisami do dziennika budowy.

Ponadto jesteśmy otwarci na propozycje sposobu płatności z Państwa strony. O możliwościach i warunkach dokonywania zapłaty według Państwa propozycji poinformuje Państwa obsługujący Was sprzedawca.

 
 

Skontaktuj się z nami